IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Von Braun: ” dio: ” Kada dođeš na granicu imaš desnu traku iznad koje piše “tranzit”. Ova spoznaja omogućava prolaz bez zaustavljanja.[smiley1] ” Kolega, po poznavanju nekih graničnih tajni rekao bih da vi radite na granici. Da li naovoj mekoj ili tvrdoj? ” Pa zaboga kolega, kako vam to može pasti na pamet. Ja već odavno ne radim ništa. Ja sam Investitor. Ali ove tajne znam iz prakse budući da imam stan u “izolaciji”. Ali zato uživam u prekrasnom pogledu pa mi “izolacija” ne pada teško. http://i6.photobucket.com/albums/y219/_dio_/brod016.jpg [smiley2]

Vidim da piješ kavu na Stradunu!Jesam u pravu?

Novac je kisik burze!


Sve svoje IGH dionice kupio sam po istoj cijeni kao i Jure Radić and co., a to je bilo cca 160 lakih kunića (kreditom Zagrebačke banke). Zadovoljan? [smiley2][smiley2]

Ja sam fasciniran ni ja ih nisam s popustom po tvojoj cijeni dobio!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Premda sam u ovoj dionici i vjerujem u nju, treba biti pošten i reći da su top20 dioničari tvrtke ujedno i ljudi koji IGH daju gro poslova u RH. No, ja to ne uzimam za zlo, posao ionako nema tko drugi dobiti. Prema tome, mjesta panici nema, treba samo pogledati P/E i fP/E pa će biti jasno da ovakva cijena ne može ostati

Hell is Empty and all the Devils are Here

Valamara imam sasvim dovoljno……. Do kraja mjeseca smo na 200. Cijenjeni kolega kako možemo zajednički nazvati ovaj vaš post hvala Post datira od 16.08.2007. (malo smo OT istina)

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Top 10……

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Umjesto komentara…kao da je Bollinger probijen par dana za redom…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Kolega Dio vi kao iskusni investitor u izolaciji imate iskustva,pa vas takodjer pitam da li je sad vrijeme za kupnju VLHO-a,ili da nadokupim još IGH ( što sam i činio zadnjih par dana).Hvala puno unaprijed

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Valamara imam sasvim dovoljno……. Do kraja mjeseca smo na 200. Cijenjeni kolega kako možemo zajednički nazvati ovaj vaš post hvala Post datira od 16.08.2007. (malo smo OT istina)

Lipoto moja, Valamara ima još uvijek (istina), a ne rekoh do kraja kojeg mjeseca budemo na 200. Ali budemo, to sigurno. Malo pažljivije čitajte, a posebno ugovore po kojima vam nešto nude (npr. dionice u IGH-u).

A sad dosta, odoh spavati. Ja sam ipak čovjek u godinama, a ti si me za večeras dovoljno nasmijao.


davids: ” Valamara imam sasvim dovoljno……. Do kraja mjeseca smo na 200. Cijenjeni kolega kako možemo zajednički nazvati ovaj vaš post hvala Post datira od 16.08.2007. (malo smo OT istina) ” Lipoto moja, Valamara ima još uvijek (istina), a ne rekoh do kraja kojeg mjeseca budemo na 200. Ali budemo, to sigurno.

Hvala lijepo…

Evo i posta da vas podsjetim dragi kolega:

16.08.2007. 07:43
dio

korisnik od: 12.02.2006.
lokacija:
broj poruka: 269
Odlični rezultati Valamara samo su početak razdoblja u kojem će pravilna poslovna politika (ulaganje u hotele i novi stručni kadar) svake godine povećavati prihode i dobit. Ovo je za mene dionica s najvećim potencijalom rasta u Hrvatskoj, uz još dvije, tri koje trenutno kupujem pa ih neću razotkrivati. Prije dva mjeseca kada sam došao do te spoznaje jednostavno nisam vjerovao da to tržište ne može prepoznati. Eto kakvi su hrvatski ulagači. Pritom svaka čast Ilirici, vide se razlozi zašto su trenutno najuspješniji fond u Hrvatskoj. Valamara imam sasvim dovoljno……. Do kraja mjeseca smo na 200.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Kada idu rezultati? Koji idu prije Tehnika ili IGH?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kada idu rezultati? Koji idu prije Tehnika ili IGH?

Tehnika je poslovicno medju zadnjima… Ali ko zna, brzina slanja izvjestaja u proslosti ne garantira brzinu u buducnosti.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Očekivanja?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close