IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada dođeš na granicu imaš desnu traku iznad koje piše “tranzit”. Ova spoznaja omogućava prolaz bez zaustavljanja.[smiley1]
[/quote

Tranzit piše ali i piše granični prijelaz i vadiš putovnicu,sada ide sa osobnom no našim ulaskom u EU sve se mijenja i ide režim koji imaš sada na bregani ( čekaš,čekaš i kad nema gužve 15-20 min…)

Glasnogovornik IGH na neodređeno



Kada dođeš na granicu imaš desnu traku iznad koje piše “tranzit”. Ova spoznaja omogućava prolaz bez zaustavljanja.[smiley1]
[/quote

Tranzit piše ali i piše granični prijelaz i vadiš putovnicu,sada ide sa osobnom no našim ulaskom u EU sve se mijenja i ide režim koji imaš sada na bregani ( čekaš,čekaš i kad nema gužve 15-20 min…)


Kolega pa vi ste optimist kad mislite da mi necemo u EU u paketu sa nasim susjedima!!!!!!
Inace vrlo cijenim Vase postove. Kvalitetni i sazeti….najbitnije
[smiley1]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ti vadi, ja prolazim bez ičega i ne zaustavljam se. Joj što volim one koji sve znaju.

BTW na Bregani čekaju Hrvati, ali ne i Slovenci.


Ti vadi, ja prolazim bez ičega i ne zaustavljam se. Joj što volim one koji sve znaju. BTW na Bregani čekaju Hrvati, ali ne i Slovenci.

Ti si diplomata a mi sirotinja sa ladama zato mi stajemo,bar ovakvi kao ja,iskreno tamo prolazim par puta godišnje svaki put su mi tražili isprave
[smiley10]
Što se tiče Bregane svi čekaju to gledam svaki tjedan…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Kada dođeš na granicu imaš desnu traku iznad koje piše “tranzit”. Ova spoznaja omogućava prolaz bez zaustavljanja.[smiley1]

Kolega, po poznavanju nekih graničnih tajni rekao bih da vi radite na granici.
Da li naovoj mekoj ili tvrdoj?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dajte moderatori, malo ubrzajte ovu objavu postova, nema smisla da pišem po forumu ako će se vidjeti tek sutra. Osim toga, čini mi se da su neki članovi privilegirani, postovi im se pojavljuju vrlo brzo pa se ovaj topic pretvara u njihovo privatno igralište.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Sve je to dečki Ok, malo reklama, malo najave novih poslova, ali nije dobro što umjesto da se ulazi u top 10 , iz njega se izlazi.
PBZ skrbnički prodaje naveliko, prodaje i ESB skrbnički, a danas je osvanulo da i slavonac počeo prodavati.
Eto , treba biti pošten pa priznati da to nije dobro.Trebalo bi biti obrnuto.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sve je to dečki Ok, malo reklama, malo najave novih poslova, ali nije dobro što umjesto da se ulazi u top 10 , iz njega se izlazi. PBZ skrbnički prodaje naveliko, prodaje i ESB skrbnički, a danas je osvanulo da i slavonac počeo prodavati. Eto , treba biti pošten pa priznati da to nije dobro.Trebalo bi biti obrnuto.

To je istina, i ja gledao danas, ali preko 100 mil kuna u zadnjih 5-6 dana trgovanja nisu mogli napraviti mali investitori, dakle valjda netko i ulazi, vidjet cemo ….


Sve je to dečki Ok, malo reklama, malo najave novih poslova, ali nije dobro što umjesto da se ulazi u top 10 , iz njega se izlazi. PBZ skrbnički prodaje naveliko, prodaje i ESB skrbnički, a danas je osvanulo da i slavonac počeo prodavati. Eto , treba biti pošten pa priznati da to nije dobro.Trebalo bi biti obrnuto.

Vidjeti ćemo uskoro tko ulazi…likvidnost je odlična,prometi zadnjih 15 dana uz HT najveći i vrte se u prosjeku 14-15k,to je dobra armatura za dalje no polako nema žurbe i ne vidim razloge za nikakvu euforiju.”Najava “nema poslovi su potpisani ovdje nema mjesta špekulacijama…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


dio: ” Kada dođeš na granicu imaš desnu traku iznad koje piše “tranzit”. Ova spoznaja omogućava prolaz bez zaustavljanja.[smiley1] ” Kolega, po poznavanju nekih graničnih tajni rekao bih da vi radite na granici. Da li naovoj mekoj ili tvrdoj?

Pa zaboga kolega, kako vam to može pasti na pamet. Ja već odavno ne radim ništa. Ja sam Investitor. Ali ove tajne znam iz prakse budući da imam stan u “izolaciji”. Ali zato uživam u prekrasnom pogledu pa mi “izolacija” ne pada teško. http://i6.photobucket.com/albums/y219/_dio_/brod016.jpg
[smiley2]

Dio, drzis li one dionice koje si kupio po 13k u petom mjesecu? Samo sam znatizeljan…
Ako da, ipak si docekao 15% zarade u pet mjeseci sto nije uopce lose.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Sve svoje IGH dionice kupio sam po istoj cijeni kao i Jure Radić and co., a to je bilo cca 160 lakih kunića (kreditom Zagrebačke banke). Zadovoljan? [smiley2][smiley2]

New Report

Close