IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K/P…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

danas bi mogli i ispod 15.000 i to vrlo brzo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Arap: ” slazem se da, iliti drugim rjecima korekcija ” Kako je sad korekcija, a do jučer si vikao blokada? Tako se raspoznaju manipulatori na forumu ništa drugo.

pa ti si svojim postom opisao nista drugo nego korekciju, kaj ti nije jasno?? kad sam spomenuo blokadu bili smo vrlo blizu blokade…
tzv. manipulator ti je od 2. stranice ove teme prakticki molio ljude da primjete ovu dionicu dok je bila jos 3.800kn

“Please, God, Just One More Bubble.”


pa ti si svojim postom opisao nista drugo nego korekciju, kaj ti nije jasno?? kad sam spomenuo blokadu bili smo vrlo blizu blokade… tzv. manipulator ti je od 2. stranice ove teme prakticki molio ljude da primjete ovu dionicu dok je bila jos 3.800kn

tebe u svakom slučaju, tj. tvoja savjetovanja treba izbjegavati jer uglavnom iznosiš neistinu.

Još malo i eto nas ispod 15000 kuna, zadnja 15300[smiley8]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


danas bi mogli i ispod 15.000 i to vrlo brzo

Kolega, dali ste vi u ovoj dionici ili niste. Molio bih da se izjasnite.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

moze li neko staviti k/p


Arap: ” slazem se da, iliti drugim rjecima korekcija ” Kako je sad korekcija, a do jučer si vikao blokada? Tako se raspoznaju manipulatori na forumu ništa drugo.

pa nemojte tako, mozda je kolega mislio na blokadu prema dolje [smiley1]
svatko ima pravo na svoje mišljenje… jedino bi bilo poželjno da ga onda i argumentira, po mogućnosti ne na način: “čuo sam..”, “ide to gore..”, “ide to dolje..”, “imam feeling..” i sl.

[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Na kolko je minus-blokada ?

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ajde više s tim moderiranjem, od 10 sati postovi stoje zatvoreni. Hvala

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

K/P

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Kolega, dali ste vi u ovoj dionici ili niste. Molio bih da se izjasnite.

imam

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close