IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gradit će se stadion, most, ceste … a cijena danas ide dole ….

mexomag:

Ja sam također za Lanište. Nisu mi jasni ovi što viču da je stadion svetinja. Za Arsenal stadion nije svetinja i novi dobije ime po sponzoru dok je Dinamov stadion svetinja u koju se nedira. Strašno.

To su oni koji gledaju rast i muku muče, sve je to za ljude.[smiley2]

ti kojima je stadion svetinja ne gledaju ništa , ti ne prate burzu, a uz čast iznimkama uglavnom su primitivci.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Građevinske aktivnosti u Hrvatskoj opet u porastu

Business.hr/Hina
24.10.2007 10:59
Pročitaj komentare(0)

U kolovozu je u Hrvatskoj zabilježen nastavak rasta građevinskih radova koji je započeo u srpnju, nakon što je u lipnju prvi put u posljednje gotovo dvije godine zabilježen pad građevinskih aktivnosti, pokazuju podaci Državnog zavoda za statistiku o fizičkom obujmu građevinskih radova koji se temelji na odrađenim satima radnika na gradilištima.
Tako su građevinski radovi u Hrvatskoj u kolovozu ove godine bili veći za 2,6 posto u odnosu na prošlogodišnji kolovoz.

U prvih osam mjeseci ove godine zabilježen je rast građevinskih radova za 3 posto u usporedbi s radovima u razdoblju od siječnja do kraja kolovoza 2006. godine.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

E kad smo mislili da je PBZ prestao prodavati, počeli su prodavati drugi u Top10, pa nemrem vjerovati.
Ali stvar je u tome što ti novi veliki prodavači ne znaju prodavati već spuštaju cijenu.
Drš te se ljudi. Samo polako.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Celnik dinama se vjerojatno nada da ce i on u djep spremiti dio kolaca pa sad grmi protiv novog stadiona dok ne vidi neke konkretnije (citaj novcane) razloge za preseljenje. Kad to dobije, brzo ce zaboraviti “svetinju”.

Navala kupaca dionice Veterine katapultirala je njenu cijenu do razine 129,99 kuna uz promet viši od 3 milijuna kuna. Business.hr

Kako bi se ovo kod nas nazvalo zadnjih dva tjedna opsada?

[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Danas je skupljanje i kapitaliziranje dobiti, što je vidljivo tko prati tijek trgovanja.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas je skupljanje i kapitaliziranje dobiti, što je vidljivo tko prati tijek trgovanja.

Čini mi se da neće dugo ovako. To se možda iskrcavajo oni za ATGR IPO.
Ovo je samo prvi val otpora, ne brinem. Drugi val rasta će biti još jači.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Danas je skupljanje i kapitaliziranje dobiti, što je vidljivo tko prati tijek trgovanja.

slazem se da, iliti drugim rjecima korekcija

“Please, God, Just One More Bubble.”


valentine: ” Danas je skupljanje i kapitaliziranje dobiti, što je vidljivo tko prati tijek trgovanja. ” slazem se da, iliti drugim rjecima korekcija

neka malo ne možemo svaki dan rasti likvidnost je i dalje odlična …

Glasnogovornik IGH na neodređeno


slazem se da, iliti drugim rjecima korekcija

Kako je sad korekcija, a do jučer si vikao blokada?

Tako se raspoznaju manipulatori na forumu ništa drugo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine… nije on druker – on je trgovac

njemu paše samo ill kada je blokada ili kada je korekcija (tako on to naziva i to je to)

jedino kada stoji na mjestu onda može reći – stagnacija, nema četvrto

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close