IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spekulacije su pocele…samo, gledajuci trgovinu unazad duzeg vremena, da li je ovih, odjednom, 2000 komada samo tako uzgubljeno? nebih rekao. Pustimo price da se neko zeznio sa 2000 dionica

E sad,jel se zeznuo prodavač koji ih se rješio,il’ se zeznuo kupac koji si ih je priuštio?

Niko da prokomentira dioničare  izvan TOP 10.

Pa ni to državna tajna vald.

To najvjerojatnije nije nitko prodao iz top-10. To je prodao netko od nas koji je usao na cca 100kn,i nije ih unovcio na 140-150,i sad se malo preplasil.

Možda kupuje novi auto. Možda su kojekakvi drugi razlozi. Teško je špekulirati o tome zašto je netko prodao dionice.

mene bi vise razveselilo da onaj ko je Kupio taj paket na 110 zna nesto sto mi mali ne znamo.

gonzales, 12.07.2021. u 23:31

mene bi vise razveselilo da onaj ko je Kupio taj paket na 110 zna nesto sto mi mali ne znamo.

taj na kupnji na 110 kn bio je mjesecima

možda je stvar u tome da je ovaj koji je prodao saznao nešto što mi mali ne znamo?

Otkad sam na forumu, čitam o dokapitaliziaciji. Hoću li je za života dočekati? Ili je takva pisanija samo mlaćenje prazne slame? Sve vuče na to.

Novo testiranje- apsorpcija energije mikroarmiranog mlaznog betona

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-miniranje-pristupne-ceste-peljeskom-mostu-pogledajte-probijanje-tunela/2290567.aspx

kakvi brutalno iskrcavanje po kupnji! Quo vadis IGH???

@hrvalin

Vjerojatno prema BV-u..a obzirom da je on ispod 0 .. 🙄

Ignore: KressoM, delux

Ja brutalnije nisam nesto vidio. Cijeli 854kom po bidu.

Da se htjelo isla bi ona davno prema BV-u.

New Report

Close