IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je zanimljivo, bit će lobiranja i to svjetskih:

Radić je istaknuo i kako intenzivno obrađuju tržišta Rusije, Kazahstana i Ukrajine, a kako bi mogli ostvariti sve planove IGH će se i kadrovski ekipirati pa im tako od 1. studenog na mjesto savjetnika direktora za vanjska tržišta, na pola radnog vremena, dolazi Miomir Žužul.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zadnja vijest u DNEVNIKU ljudi moji rezervirana za IGH.
Jure sjedi na čelu stola.
[smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11]
Evo ja gledao. Prekrasno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Zadnja vijest u DNEVNIKU ljudi moji rezervirana za IGH.
Jure sjedi na čelu stola.
[smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11]
Evo ja gledao. Prekrasno.

Da Da i to da su 3 nova posla vrijedna 20 mil eura sklopili

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


Zadnja vijest u DNEVNIKU ljudi moji rezervirana za IGH.
Jure sjedi na čelu stola.
[smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11][smiley11]
Evo ja gledao. Prekrasno.

kada ti pogledam avatar, reko bi da ste se jako slični[smiley1].

nego malo ozbiljnije. vijest je započela sa time da je igh ponudio alternativno rješenje za gradnju stadiona. možda se ovdje skriva jedan od razloga velikih prometa prošli tjedan i velikog rasta.

Kolega Braun, ajde jednu kompetentnu procjenu o sutrašnjem kretanju cijene. Da li su ove informacije već ranije ugrađene u cijenu ili nas pravi porast tek očekuje???

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


kada ti pogledam avatar, reko bi da ste se jako slični[smiley1].

nego malo ozbiljnije. vijest je započela sa time da je igh ponudio alternativno rješenje za gradnju stadiona. možda se ovdje skriva jedan od razloga velikih prometa prošli tjedan i velikog rasta.

Može biti, al nisam siguran od silnih poslova. Ali ni Albanija i Bosna nisu za baciti.(ajmo biti malo skromni)[smiley11]
Po starom dobrom običaju, iza vijesti iz dnevnika večeras, sutra ide…..šta?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Zanima me koliko ljudi je proučavalo http://www.igh.hr/
Znanje je najvrijednije, a to je ono što ima IGH.
Posebno impresionira broj i kvaliteta znanstevih radova zaposlenika.


Zanima me koliko ljudi je proučavalo http://www.igh.hr/
Znanje je najvrijednije, a to je ono što ima IGH.
Posebno impresionira broj i kvaliteta znanstevih radova zaposlenika.

Navodno u IGH svaki magistar, nakon uspješnje obrane rada, bespovratno dobiva 250.000 kn a doktor 500.000 kn za obranu disertacije. Ne znam je li to istina ali ako jeste onda im svaka čast.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Kolega Braun, ajde jednu kompetentnu procjenu o sutrašnjem kretanju cijene. Da li su ove informacije već ranije ugrađene u cijenu ili nas pravi porast tek očekuje???

Da li je dosta +13,1% rasta od starog ATH ljetnog???[smiley11]
Evo male analize za one koji ne vole čitati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Zanima me koliko ljudi je proučavalo http://www.igh.hr/
Znanje je najvrijednije, a to je ono što ima IGH.
Posebno impresionira broj i kvaliteta znanstevih radova zaposlenika.

Da slažem se kolega , ovo je nešto do čega konkurentske firme teško mogu doći i zato je IGH dionica kojoj će se vrijednost osjetno povećati. Mislim da bi s ovom dionicom bio zadovoljan čak i viječni kritičar svih nam dionica na tržištu – Karoje – jer kao što možemo vidjeti IGH ITEKAKO ULAŽE u ZNANJE ! [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ne zazivaj ga. doći će nam tu sa svojom dcm metodom i javiti svima da igh vrijedi ni više ni manje nego 1.001,00 kn i onda ode sve dovraga [smiley2]

zmrklic:

Zanima me koliko ljudi je proučavalo http://www.igh.hr/
Znanje je najvrijednije, a to je ono što ima IGH.
Posebno impresionira broj i kvaliteta znanstevih radova zaposlenika.

Da slažem se kolega , ovo je nešto do čega konkurentske firme teško mogu doći i zato je IGH dionica kojoj će se vrijednost osjetno povećati. Mislim da bi s ovom dionicom bio zadovoljan čak i viječni kritičar svih nam dionica na tržištu – Karoje – jer kao što možemo vidjeti IGH ITEKAKO ULAŽE u ZNANJE ! [smiley2]

Slazem se u svemu, sve 5. Jedino sad sam malo gledal,nije da su bas azurirali stranice… u nekim poglavljima…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close