IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


davids: ” Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2] ” pa ja sam i danas dokupio jer nisam mogao odoliti kada je pala na 15.500 [smiley2] sada vidim da sam još trebao ali lako je biti pametan poslije i nitko nije mogao znati koliko će se korekcija odraziti na nas… a još joj nije kraj… gdje bi samo bili da je nije !?[smiley2] evo još jednom K/P jer…

E da samo ne bude ko s Virom u petak +4.64% 22M kn promet, a danas -4,72%

Igh kao da kopira Viro ide istim tempom danas +4,78 s jednakim prometom 22M kn, a sutra (kad izadje 3Q) vjerojatno – 4,6%. Nek se jave koji kupe na max cijenama da cujemo kakav je to feeling.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

. Nek se jave koji kupe na max cijenama da cujemo kakav je to feeling.
[/quote]

Ako ste u pravoj dionici nebitno je da li je ulaz 5% viši ili niži. Ja vam kažem da je bolje onom ko je kupio po 16300, nego onom ko uopce nije kupio. Sjecam se kad sam ljetos uzeo Hdel po 1500, pao na 1300, a vidi ga sad.

Leti, nije neka usporedba VIRA i IGH. Zapravo, vidjet ćemo što donosi sutra.

Što se VIRA tiče zbog takvih stvari i unaprijed poznavanja rezultata se ide u zatvor, dok se kod nas nagrađuju pojedinci, to je prije svega sramotno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zvone101: ” davids: ” Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2] ” pa ja sam i danas dokupio jer nisam mogao odoliti kada je pala na 15.500 [smiley2] sada vidim da sam još trebao ali lako je biti pametan poslije i nitko nije mogao znati koliko će se korekcija odraziti na nas… a još joj nije kraj… gdje bi samo bili da je nije !?[smiley2] evo još jednom K/P jer… ” E da samo ne bude ko s Virom u petak +4.64% 22M kn promet, a danas -4,72% Igh kao da kopira Viro ide istim tempom danas +4,78 s jednakim prometom 22M kn, a sutra (kad izadje 3Q) vjerojatno – 4,6%. Nek se jave koji kupe na max cijenama da cujemo kakav je to feeling.

Nisi baš naveo onih 100mil u zadnjih nekoliko dana…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

tako je davids, jaki temelji…
btw. danas je nastavljena korekcija ali ne i na IGH što je ooooogroman napredak u odnosu na druge pa čak i aktualne brodare te uvijek jakog i žilavog LEDU a hoće li gore ili dolje ovih dana manje je bitno.
dionica za miran i ugodan san ![smiley2]


zvone101: ” davids: ” Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2] ” pa ja sam i danas dokupio jer nisam mogao odoliti kada je pala na 15.500 [smiley2] sada vidim da sam još trebao ali lako je biti pametan poslije i nitko nije mogao znati koliko će se korekcija odraziti na nas… a još joj nije kraj… gdje bi samo bili da je nije !?[smiley2] evo još jednom K/P jer… ” E da samo ne bude ko s Virom u petak +4.64% 22M kn promet, a danas -4,72% Igh kao da kopira Viro ide istim tempom danas +4,78 s jednakim prometom 22M kn, a sutra (kad izadje 3Q) vjerojatno – 4,6%. Nek se jave koji kupe na max cijenama da cujemo kakav je to feeling.

Pa i da kojim slucajem padne dolje koji postotak, dugorocno to nije problem, to ti samo moze poremetiti daytrade planove.


tako je davids, jaki temelji… btw. danas je nastavljena korekcija ali ne i na IGH što je ooooogroman napredak u odnosu na druge pa čak i aktualne brodare te uvijek jakog i žilavog LEDU a hoće li gore ili dolje ovih dana manje je bitno. dionica za miran i ugodan san ![smiley2]

Uz to se i nastavljaju prometi preko 20 milijuna kn kao i proteklih dana. Nevjerojatno kako je ova dionica postala likvidna.


E da samo ne bude ko s Virom u petak +4.64% 22M kn promet, a danas -4,72%

Igh kao da kopira Viro ide istim tempom danas +4,78 s jednakim prometom 22M kn, a sutra (kad izadje 3Q) vjerojatno – 4,6%. Nek se jave koji kupe na max cijenama da cujemo kakav je to feeling.

Ako sutra bude kao Viro danas i vi kolega nadokupite, jer vaš komentar vodi ka tome, imate pivu od mene.[smiley11]
Ali sve mi se čini da nema razloga da ide dolje. Uostalom nismo niti jednu blokadu imali u svojem
prošlotjednom i današnjem rastu, tako da moramo i to jednom odraditi.[smiley11]

Vijesti…lider.hrVaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

“IGH će ove godine ostvariti prihod od 100 milijuna eura, a cilj je da u sljedeće tri godine poraste za dodatnih 100 milijuna eura iz inozemstva, od čega bi 50 milijuna eura dolazilo od vlastitih investicija.”

“Lani smo ostvarili prihod od 550 milijuna, a ove godine očekujemo veći od 700 milijuna kuna – rekao je Radić”

Baš nemaju neke planove za budućnost.[smiley1][smiley1][smiley1]
Stvarno bi sutra mogli ko Viro.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Uostalom nismo niti jednu blokadu imali u svojem prošlotjednom i današnjem rastu, tako da moramo i to jednom odraditi.[smiley11]

No, no, kolega Von Braun. Ovakvo nepoznavanje kretanja cijene IGH me pomalo brine:

Vaš link

[smiley1] [smiley1] [smiley1]

I opet u Jutarnjem članak…………..Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


e kolega lanica (ako si muško ne da mi se sad postove pretraživati u potrazi za osbnim zamjenicama) daj si malo pročitaj svoje današnje postove na ovoj temi … prvo drukaš na 13k a onda prepričavaš dobre vijesti. …

I da radi se o lunaparku … i to poprilično velikom … [smiley1]


ništa ja ne drukam.takvo je bilo stanje.sumnjam da pojedinac može rasklimati vjeru u ovakvu dionic, a ako može…e onda nije tako jaka[smiley1][smiley1]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close