IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I zaboravio sam napisati da smo na polugodištu imali povećanje dobiti od 91,83%. A prema radićevim riječima sada očekujemo povećanje od 190%. I onda neka pojedinci na ovom forumu i dalje pišu kako nema osnove za rast ove dionice.

Bravo kolega. Hvala na infou.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Vaša predviđana za sutra? Jel ide preko 16.000?

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Jel moze neko postat ukupan broj dionica na K/P, Hvala

Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2]

Dajte kolega. Mislim stvarno, netko bi pomislio da drukate, pa bi se onda pojavili TEHNičari, kojima ne ide,
i počeli govoriti o dokupu za 13k kuna.[smiley1]
Ja proživljavam drugu mladost uz ovu dionicu.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ljudi moji,ako dobe stadion i tehnika bi onda mogla fino potegnut….stvarno mrzim kad dionice koje imama rastu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2]

pa ja sam i danas dokupio jer nisam mogao odoliti kada je pala na 15.500 [smiley2]
sada vidim da sam još trebao ali lako je biti pametan poslije i nitko nije mogao znati koliko će se korekcija odraziti na nas… a još joj nije kraj…
gdje bi samo bili da je nije !?[smiley2]

evo još jednom K/P jer…


Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2]

Ne druka kolega, zna nešto što treba biti u zg-u … jel tako kolega davids, a vezano je uz igh?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

davids:

Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2]

Ne druka kolega, zna nešto što treba biti u zg-u … jel tako kolega davids?


lunapark?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

e kolega lanica (ako si muško ne da mi se sad postove pretraživati u potrazi za osbnim zamjenicama) daj si malo pročitaj svoje današnje postove na ovoj temi … prvo drukaš na 13k a onda prepričavaš dobre vijesti. …

I da radi se o lunaparku … i to poprilično velikom … [smiley1]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Zvuči nevjerovatno prava veelika vijest slijedi,tek toliko da se ne opuštate,zato spremite lovu i još u dokup[smiley2]

pretpostavljam da misliš na jednu od ovih vijesti:

”„Očekujemo kroz nekoliko mjeseci slične pozitivne vijesti i s ovih tržišta,“ rekao je Radić. U Rusiji su igri tri ozbiljna posla od kojih su jedan Olimpijske igre u Sočiju. „U taj će projekt država uložiti 12 milijuna eura, a privatni investitori 14 milijuna eura. Mi smo s ruskim partnerom dali ponude za projekt luke u Sočiju, a razmišljamo i o gradnji velikih dvorana te mosta preko rijeke Ob u Sibiru,“ rekao je Radić. IGH također pregovara o izgradnji novih dijelova gradova Tomsk i Novosibirsk. ”

Proradila mašta svima,jako lijepo.Što kaže kolega Von Braun nećemo drukati…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close