IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

novi p/e cca 34 na cijeni od 15500.
Najniži u građevinara kod nas.Rast je čini mi se neupitan.

to je lijepa lovica. sad su stvari već logičnije.velki skokovi utjeću na fondove jer im raste vrijednost.to neki fond prodaje da bude na granici.idemo mi gore

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


[Vaš link i stari lisac je tu…[smiley2]

ispravak :
Vaš link

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

U Rusiji su igri tri ozbiljna posla od kojih su jedan Olimpijske igre u Sočiju. „U taj će projekt država uložiti 12 milijuna eura, a privatni investitori 14 milijuna eura. Mi smo s ruskim partnerom dali ponude za projekt luke u Sočiju, a razmišljamo i o gradnji velikih dvorana te mosta preko rijeke Ob u Sibiru,“ rekao je Radić. IGH također pregovara o izgradnji novih dijelova gradova Tomsk i Novosibirsk.

U Ukrajini je tvrtka pozvana na davanje ponuda za gradnju autocesta, a u Kazahstanu se natječu za gradnji novog skijaškog centra. Iako izvješće o rezultatima trećeg kvartala još nije objavljeno, Radić je izjavio kako je u prvih devet mjeseci IGH ostvario oko 70 milijuna kuna dobiti što je rast od 55 posto u odnosu na prošlu godinu, dok je prihod porastao na 700 milijuna kuna.

evo nam malo o 3 kvartalu…hahahaha

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

još malo o IGH [smiley2]

Vaš link

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


Iako izvješće o rezultatima trećeg kvartala još nije objavljeno, Radić je izjavio kako je u prvih devet mjeseci IGH ostvario oko 70 milijuna kuna dobiti što je rast od 55 posto u odnosu na prošlu godinu, dok je prihod porastao na 700 milijuna kuna. evo nam malo o 3 kvartalu…hahahaha

Ovdje nešto ne štima. Ili je Radić nešto pogriješio ili novinar. Dobit za 3Q 2006.g. bila je 24.134.000,00kn. Ako je dobit za 3Q 2007.g. 70.000.000,00kn onda je to ipak malo više od 55%. Digitron u ruke pa računanje. Meni se čini da bi novinar ipak mogao dopuniti ovu vijest. Naravno ako čita ovaj forum [smiley2]

Ove vijesti nam potvrđuju da je dosadašnji rast itekako opravdan , ali i da se može očekivati daljnji stabilan rast. Iz izjava gospodina Radića da se naslutiti da će se nastaviti s jakim povaćanjem dobiti kao i utvrđivanju pozicije regionalnog lidera u branši.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

lanica:

Iako izvješće o rezultatima trećeg kvartala još nije objavljeno, Radić je izjavio kako je u prvih devet mjeseci IGH ostvario oko 70 milijuna kuna dobiti što je rast od 55 posto u odnosu na prošlu godinu, dok je prihod porastao na 700 milijuna kuna. evo nam malo o 3 kvartalu…hahahaha

Ovdje nešto ne štima. Ili je Radić nešto pogriješio ili novinar. Dobit za 3Q 2006.g. bila je 24.134.000,00kn. Ako je dobit za 3Q 2007.g. 70.000.000,00kn onda je to ipak malo više od 55%. Digitron u ruke pa računanje. Meni se čini da bi novinar ipak mogao dopuniti ovu vijest. Naravno ako čita ovaj forum [smiley2]

Mislim da se tu misli na dobit za cijelu prošlu godinu, iako je to nespretno rečeno.
Neto dobit prije oporezivanja je bila 47 mil * 1,55 = 72,8

Svaka čast ekipo za današnji dan. Letimo na krilima vjetra dok je crobex potonuo na -1,05%.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nitko ne uspoređuje pojedini kvartal (ovdje 3Q) sa cijelom godinom, ali nema veze.
Ako usporedimo prošlu godinu sa ovim šta je Radić najavio dođemo do povećanja dobiti od 190%

3Q 2006.g. 24.134.000,00kn dobit
3Q 2007.g. 70.000.000,00kn dobit
POVEĆANJE: 190,05%

Današnji dan:
Promet: 22.376.405,80kn
Zadnja cijena: 15.550,00kn
Povećanje: 4,78%

evo k/p kako smo danas završili.

opći dojam odličan ako pogledamo korekciju radi atl.gr. onda smo mi i još samo nekolicina ostali u plusu – s tim da je naš +4.78% što je jako lijepo.
možemo samo zamisliti gdje bi završili da nije tako.[smiley2]

I zaboravio sam napisati da smo na polugodištu imali povećanje dobiti od 91,83%. A prema radićevim riječima sada očekujemo povećanje od 190%. I onda neka pojedinci na ovom forumu i dalje pišu kako nema osnove za rast ove dionice.

New Report

Close