IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma neće se ona ništa češati. oni tu fingiraju prodaju i drže dionicu u banani dok se čeka neka pravo ozbiljna vijest. a što se tiče ovog mihaljevića i ja pratim njegovo polagano skupljanje. taj nije s kruške pao.

who dares, wins

@ verdi
Možda danas osvane ta dobra vijest. Neki uvijek znaju unaprijed. Nije ovaj trenutni rast i promet ničim izazvan.

Pa kakva je ovo navlakuša bila?


Neki su i kupovali..povoljno, a o prosijeku da i ne govorim.
LP

7. MIHALJEVIĆ BRANKO 5.742 0,94%
7. MIHALJEVIĆ BRANKO 5.850 0,95%

vidjet ćemo na kraju je li ti se ta kupnja isplatila?

budapest !


Pa kakva je ovo navlakuša bila?

Ništa navlakuša. Ili je zakašnjela rekacija na vijest od petka, ili se čeka objava u vezi PSN.

Posjeta IGH menadžmenta u Moldaviji

Širenje na Moldaviju. Fantasično!

haha, kakav jadni navlakač sa 257 komada koji je pokrenuo dražbu na 107 kn,utekao je kao zec 10 sekundi prije nego bi nalog bio realiziran. dno dna
znači ovo danas je ipak samo navlakuša



Platila 700,00 kn po dionici što iznosi 31.493.000 kn i sad prodaje po 91,xx kn.
Kakvu Nam poruku šalje?

S obzirom da dosada nije prodavala mislim da salje poruku spremna sam prodati. Na 95kn to je cca 4milje i kusur. Puno i previse. Mozda na 60-70kn bude moglo. Na ovoj cijeni ipak ne. Slijedi finale, posljednji propad.
[/quote]

propad u pozitivnu blokadu.

jako dobro.


Vidimo imaju posla pa šta ne plate tu zadnju ratu predstečajne od 1 mil..kao da je to neki novac za takvu firmu..bez ikakve veze rade sami sebi štetu u antikampanji

Posao i svi ti silni poslovi o kojima ti pričaš su poslovi koji se tek trebaju naplatiti. Ovog trena likvidnost očito nije na visini, kad ne rješavaju tu zadnju ratu. Strpljenje.

Urbanistički plan uređenja ”Kupari I” – Izvješća o provedenim Javnim raspravama

Još posla…..

http://www.seebiz.eu/hz-infrastruktura-potpisala-ugovor-o-izradi-dokumentacije-za-lepoglavsku-spojnicu/ar-204384/

New Report

Close