IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… na nju se piše, a on je prokurist.
Razloga što je prodala usitno po 100-tinjak komada može biti kojekakvih.

Sve moje i vaše dileme riješit će FI za 2019 god(26.02.2020.), biti ćemo pametniji nakon toga!!!

https://zse.hr/default.aspx?id=88296

Važnije od tog FI je da objave da je zadnja rata duga riješena i zatvorena. Sve ostalo nakon toga, pa i sva buduća FI, će biti OK.

datum objave 28. veljače 2020. (petak)

Trial, pa vi ste napisali da mu je tajnica pa sam se na to referirao. Meni je jasno kako su povezani ali mislio sam da vama baš nije. A dionice je kupila na svoje ime i platila 700kn, a sad ih prodaje po 100kn i to je činjenica.
O famoznoj zadnjoj ratu predstečajne ne bi, vodim da još niste proučili plan predstečajne nagodbe niti revidirano izvješće gdje vam je sve u kratko napisano, a uputio sam vas na bilješke koje treba pročitati…


Razloga što je prodala usitno po 100-tinjak komada može biti kojekakvih.

prodaje po sitno jer ne može po krupno (bid je nikakav)

budapest !


Trial, pa vi ste napisali da mu je tajnica pa sam se na to referirao. Meni je jasno kako su povezani ali mislio sam da vama baš nije. A dionice je kupila na svoje ime i platila 700kn, a sad ih prodaje po 100kn i to je činjenica.
O famoznoj zadnjoj ratu predstečajne ne bi, vodim da još niste proučili plan predstečajne nagodbe niti revidirano izvješće gdje vam je sve u kratko napisano, a uputio sam vas na bilješke koje treba pročitati…

Kupila je dionice po 700 kuna, kad su na burzi bile po 150 kuna? Aha ! Tak nešto sam ti znalac možeš zamisliti.
Lijepo ti je objašnjeno da je Lev stranac, da je vjerojatno otišao u mirovinu i da je to debeli razlog zašto je prepisao na njeno ime, a on ostao kao prokurist. Shvatio ti to ili ne. Očito ne.
Još si jednom pročitaj
https://lider.media/aktualno/prokura-sve-sto-ste-htjeli-saznati-o-ovoj-pozeljnoj-poziciji-a-niste-imali-koga-pitati-26774

Ispravka, nije Lev, nego Veniamin.
Usto, bitno je napomenuti da su dionice prepisane na njeno ime 5. lipnja 2018. godine. Bilo ih je 44.990, a sada ih je 44.762. Prodala je 228 dionica. Ne vidim da je tu išta alarmantno. Pa i ja sam u međuvremenu prodao više dionica od nje.


Trial, pa vi ste napisali da mu je tajnica pa sam se na to referirao. Meni je jasno kako su povezani ali mislio sam da vama baš nije. A dionice je kupila na svoje ime i platila 700kn, a sad ih prodaje po 100kn i to je činjenica.
O famoznoj zadnjoj ratu predstečajne ne bi, vodim da još niste proučili plan predstečajne nagodbe niti revidirano izvješće gdje vam je sve u kratko napisano, a uputio sam vas na bilješke koje treba pročitati…

Znaci, kraj je blizu po vama ….

kraj a zaposlili jos inzenjera koje osobno poznam…

Nema ovdje kraja nadam se kao na nekim drugim građevinarima, ali neće biti niti kruha bojim se…

Trial, dionice je kupila ona imenom i prezimenom, nema veze tko je prokurist a tko tajnica. U to vrijeme kada ih je kupila od Veniamina na burzi su bile mislim 180, ona ih kupila po 700, a sada prodaje po 100. Da ih ne znaš pomislio bi da peru lovu 😉

Davna prošlost.
Jedan od direktora IGH je prodavao u padu na cijeni od 3000 kn, forumska nagađanja su bila da mu treba za gradnju kuće. Cijena dionice je naravno otklizila u bezdan. Njegovih 3000 kn su bile sjajan izlaz
Od IGH nije korektno da nije izvjestio investitore, male dioničare, zašto se kasni sa otplatom posljednje rate, i kada će biti plaćena.
To bi bio korektno postupanje.
Ima ovdje ljudi koji imaju vjere u poslovanje i izvrsnost tvrtke i imaju nemale udjele.

New Report

Close