IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imali kakvih vijesti sa konferencije za novinare?

SAM PROTIV SVIH

kupovat će se po 13 ali ako bude dokapitalizacija

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


Imali kakvih vijesti sa konferencije za novinare?

ljudi moji kaj još niste shvatili da ne postoji nikakva konferencija

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Pogledajte prodaju…108 kom.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


broj 3. izlazi, zašto platiti skupo kad on daje jeftino?[smiley2]

Ne vjerujem da PBZ izlazi. Moje je mišljenje da je sve ovo jedno veliko preslagivanje između PBZ fondova kako bi što više pokupili od drugih dioničara. Pa koji bi fond manager prodavao kada se očekuje sve bolje i bolje poslovanje (novi poslovi Albanija, BiH, Ukraina, Kazahstan, Rusija, …), te skori ulazak u prvu kotaciju? Mislim da bi padale glave kada bi se ovo sada prodavala.

Možda i griješim, ali budimo malo strpljivi i prvo sačekajmo da nam Jure Radić kaže šta nam ima za reći, pa ćemo biti pametniji.

Isprika. Prodaja je 350, to su bile broj ponuda na kupnji.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma budite sretni da nije vec 17000 i da je doslo do korekcije indexa pa je tako zahvatilo i ovu perjanicu i kupujte.

ja ga danas nisam uspio uhvatiti ujutro al dobro, sta je tu je, decki sretno !!

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

daj neko link za konferenciju

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ma budite sretni da nije vec 17000 i da je doslo do korekcije indexa pa je tako zahvatilo i ovu perjanicu i kupujte.

reci to onom kaj je na 16400 ušo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ZSE uživo: IGH lansiran, HT potonuo

Na domaćem tržištu kapitala tijekom prijepodneva je nastavljena blaga ofenziva optimista opisana rastom Crobexa. Na tržištu se ističu dionice HT-a i Instituta građevinarstva Hrvatske.

Uz 12 milijuna kuna prometa rastom cijene višim od 8 posto na Zagrebačkoj burzi dionica Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) pokazuje da je i dalje u žiži interesa novih ulagača. Time je ta dionica potvrdila svoj status koji je uz izrazitu likvidnost stekla 40-postotnim rastom cijene samo proteklog tjedna.business.hr

Kako molim?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ZSE uživo: IGH lansiran, HT potonuo

Na domaćem tržištu kapitala tijekom prijepodneva je nastavljena blaga ofenziva optimista opisana rastom Crobexa. Na tržištu se ističu dionice HT-a i Instituta građevinarstva Hrvatske.

Uz 12 milijuna kuna prometa rastom cijene višim od 8 posto na Zagrebačkoj burzi dionica Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) pokazuje da je i dalje u žiži interesa novih ulagača. Time je ta dionica potvrdila svoj status koji je uz izrazitu likvidnost stekla 40-postotnim rastom cijene samo proteklog tjedna.business.hr

Kako molim?


gle ovaj business.hr su takve škart novine da to nema nigdje.ja stvarno neznam ko to čita. ko arena i feral su, a novinari…..takvu neuku grupaciju nemreš skupit da oćeš.
DAJ RAĐE NEKO LINK O KONFERENCIJI ako postoji,normalno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close