IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno mala korekcija,prilika za pojačat poziciju ,ko želi,naravno.

Kolega pripuz možda nećete imati priliku…već je kasno ..a bilo je toliko prilika !!


Kolega pripuz možda nećete imati priliku…već je kasno ..a bilo je toliko prilika !!

Prilika uvijek ima. Uostalom imam dionice IGH al sam dobar dio kupljen po 110-116kn kratio i cekam nize. Moguce dno 135-140kn.

Djelatnici IGH u obilasku gradilišta zagrebačkog Rotora

Zanimljiv intervju
Vaš link …

interviju je odličan. interesantno je koliko si samo negativnih ocijena dobio za to. prije mene imao si samo 16%. bar 5 negativnih si imao. čista debilana.

who dares, wins


interviju je odličan. interesantno je koliko si samo negativnih ocijena dobio za to. prije mene imao si samo 16%. bar 5 negativnih si imao. čista debilana.

A što ćeš valjda ljudima na temi IGH nije zanimljiv intervju sa predsjednikom uprave IGH,a što bi tek bilo da sam stavio “odličan intervju” 🙂 🙂 🙂

Za Hrvatsku s Kinezima NAPRED!

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/fotoekskluziv-jutarnjeg-peljeski-most-nakon-372-dana-gradnje-sredisnji-stup-dobio-temelj-uskoro-stize-celicna-konstrukcija-po-kojoj-ce-ici-promet/9213767/


Zanimljiv intervju
Vaš link …

Dobar intervju, pogotovo za profiliranje Predsjednika Uprave…

U tiskanom izdanju HAK revije za kolovoz-rujan 2019. na 22., 23., 24. i 25. stranici pod naslovom Nove ceste za smanjenje gužvi i kvalitetnije gospodarstvo, nabrojana je i opisana nevjerojatna količina infrastrukturnih radova iz domene mostova i prometnica koje se u vrlo bliskoj budućnosti planiraju raditi u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku. Koliko će IGH biti umočen u sve to, preslatko je i zamisliti.


U tiskanom izdanju HAK revije za kolovoz-rujan 2019. na 22., 23., 24. i 25. stranici pod naslovom Nove ceste za smanjenje gužvi i kvalitetnije gospodarstvo, nabrojana je i opisana nevjerojatna količina infrastrukturnih radova iz domene mostova i prometnica koje se u vrlo bliskoj budućnosti planiraju raditi u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku. Koliko će IGH biti umočen u sve to, preslatko je i zamisliti.

Ti si optimist.

Uvijek kada za to ima objektivnih i lakoshvatljivih razloga.

New Report

Close