IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav svima evo postadoh danas vlasnik ove dionice….malo kasno ali sam novi u ovome tek od ht-a, vidim da ima buducnosti ova dionica usao sam na 15.600…a oni prodavatelji ht-a nisu normalni kako ruse cijenu,trebao sam davno izaci u kupit ovo na 12.900 prije par dana a mislio sam…ebiga

nemoj biti tužan, kak stvari stoje još buš stigo po toj cijeni ući

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


prodaja je sve veća……smrdi meni tu nekaj….a nisu moje nožice

nije baš, ali ako te veseli lagati laži

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Podsjetite me zakaj je igh danas rastao, zaboravio sam……..
Da se razumijemo imam igh……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


HERC_OS: ” Pozdrav svima evo postadoh danas vlasnik ove dionice….malo kasno ali sam novi u ovome tek od ht-a, vidim da ima buducnosti ova dionica usao sam na 15.600…a oni prodavatelji ht-a nisu normalni kako ruse cijenu,trebao sam davno izaci u kupit ovo na 12.900 prije par dana a mislio sam…ebiga ” nemoj biti tužan, kak stvari stoje još buš stigo po toj cijeni ući

Pa neće baš moći ući po 12.900, zašto su kod nas svi razočarani ako dionica ne završi u blokadi, ljudi spustite se na zemlju, pa i 7-8% je dobar rezultat. U petak sam molio boga da dođe do 15.300 a danas mi ni 16 nije baš nešto.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


1. Obilaznica u Sarajevu DOBIVENO
http://www.sarajevo-x.com/clanak/071019088

2. Projektiranje cjelokupnog 5C kkoridora kroz BiH. Riječ je o 330 km dugoj prometnici koja u BiH ulazi u bosanskoj Posavini, a izlazi u Hercegovini. Troškovi gradnje procijenjeni su na oko 3 milijarde EURA. Za usporedbu, gradnje AC ZG-ST, koja je otprilike iste dužine, stajala je oko 1,5 milijarde KUNA. DOBIVENO

3. Nadzor gradnje glavne AC u Albaniji, koju gradi američki Bechtel. DOBIVENO

Osmjeh dioničara IGH? Neprocjenjivo.

Želja gospodina lukija.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Idemo prema 15K uvjerljivo i nezaustavljivo

nadam se da će Arap objasniti novopridošlicama o tobože blokadi!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

malo povijesnih savjeta:

27.12.2006.

Prodati
“Dionicom IGH trenutačno se trguje po omjeru cijene i dobiti (P/E) od 32, što na prvi pogled ostavlja malo prostora za rast cijene, pa potencijalnim ulagačima ne bih savjetovao kupnju te dionice”, kaže Vilim Klemen (Erste vrijednosni papiri).)

[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Idemo prema 15K uvjerljivo i nezaustavljivo

nadam se da će Arap objasniti novopridošlicama o tobože blokadi!!!

Mislim da idemo prema 15k koliko i prema 16k kuna.
Ovo je kapitalizacija malih paničara. Nakon toga idemo gore.
Vama je loše 6-8% rasta. Ma dajte.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Jel gotova ta presica … jesu rekli ono što svi hoćemo čuti o zg-u?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Jel gotova ta presica … jesu rekli ono što svi hoćemo čuti?

kakva presica?daj neko link

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kakve veze ima Viliam, uskoro smo na 13K, a ti daješ info o Viliamu, svašta

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Podsjetite me zakaj je igh danas rastao, zaboravio sam…….. Da se razumijemo imam igh……..

zato jer su sklopili 2 nova ugovora vezana uz BiH i Albaniju[smiley8]

New Report

Close