IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di je podrška na kupnji ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Valentine….nisam dobro ucinio sto nisam izasao iz ht kad sam mislio i kupio na 129000 a danas sam hrabro uletio na 156000 sa par komada i vec sam u +[smiley2]


Di je podrška na kupnji ?

Vidi se na mostichu. Ogromna je. Vidite li?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Di je podrška na kupnji ?

podrške ima, nemoj tako
Arap je inače lik koji nabrijava forum pa bježi, to je sramotno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Moze li neko prokomentirati i da li je uopce ukalkulirano to kako ce BiH placati tu autocestu, pitaj te bilo koga iz BiH-a kada bi po njemu trebala biti gotova autocesta sumnjam da ce iko normalan reci za 20 godina. Toliko ne sredjena drzava sto prvano sto financijski, za mene je to jako bitan element naplata i dinamika gradnje.

Hvala


Di je podrška na kupnji ?

Brzo luki prodaji nema podrške,panika r/b

Hm, izgleda da se rast pomalo zaustavio. Mislio sam rano ujutro preci iz HT-a ovamo, ali sad mi se cini da je za danas rast gotov, a HT je trenutno prenisko da ga prodajem. Ulaziti definitivno mislim, i to prije izvjesca, ali cu to vjerojatno odgoditi kroz par dana jer tada mi sjeda i novi kes na racun. Steta, da je Hita radila kako spada, mogao sam obrnuti koju tisucu…uglavnom, pozdrav svima i vidimo se za par dana!

Vidi se na mostichu. Ogromna je. Vidite li?

Vidim samo 10 kom na 15 750
A prodaja jača iz sekunde u sekundu, 47 kom na 16 000, 30 kom na 16 060

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


luki007: ” Di je podrška na kupnji ? ” podrške ima, nemoj tako Arap je inače lik koji nabrijava forum pa bježi, to je sramotno

kakva podrska na kupnji, napad je najbolja obrana! dok kupnja dere po prodaji, ne treba nama podrska[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”

prodaja je sve veća……smrdi meni tu nekaj….a nisu moje nožice

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Vidi se na mostichu. Ogromna je. Vidite li?

Vidim samo 10 kom na 15 750
A prodaja jača iz sekunde u sekundu, 47 kom na 16 000, 30 kom na 16 060

run luki run! [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Samo za info oko te a.c. kroz bih…tamo se vec odavno radi cesto putujem za hercegovinu radi se zenica-sarajevo punom parom i vidjeh tamo dosta kamiona nexe…

New Report

Close