IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako neko namjerno udari po bidu da napravi paniku ali baš ga ne ide
[smiley1]

meni više izgleda da neko diže cijenu pa se iskrcava

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


meni više izgleda da neko diže cijenu pa se iskrcava

Nisi u pravu, štopa se cijena dečko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


meni više izgleda da neko diže cijenu pa se iskrcava

Samo što se taj iskrcava od 12k, idemo 150k po minuti nije ni čudo da je gužva malo!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Nisi u pravu, štopa se cijena dečko.

Ma neka štopaju. Uskoro PBZ neće imati više s čim da štopa.[smiley1]
Meni paše štopanje na 9%.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Opet na 16 K?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

bili smo na 22 kom do 16 700

pa je došlo onih 80

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Pozdrav svima evo postadoh danas vlasnik ove dionice….malo kasno ali sam novi u ovome tek od ht-a, vidim da ima buducnosti ova dionica usao sam na 15.600…a oni prodavatelji ht-a nisu normalni kako ruse cijenu,trebao sam davno izaci u kupit ovo na 12.900 prije par dana a mislio sam…ebiga

S,

bili smo na 22 kom do 16 700

pa je došlo onih 80

bolje da ne idu blokade, stabilnije se trguje. Nakon blokada obično biva jači pritisak na prodaju. Nebi se ja žalio da ostane na 16 danas. [smiley2] .

Kakvo će tek veselje biti kad danas ili sutra uočimo pridošlice u top 10…. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pozdrav svima evo postadoh danas vlasnik ove dionice….malo kasno ali sam novi u ovome tek od ht-a, vidim da ima buducnosti ova dionica usao sam na 15.600…a oni prodavatelji ht-a nisu normalni kako ruse cijenu,trebao sam davno izaci u kupit ovo na 12.900 prije par dana a mislio sam…ebiga

da li si dobro učinio?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pozdrav svima evo postadoh danas vlasnik ove dionice….malo kasno ali sam novi u ovome tek od ht-a, vidim da ima buducnosti ova dionica usao sam na 15.600…a oni prodavatelji ht-a nisu normalni kako ruse cijenu,trebao sam davno izaci u kupit ovo na 12.900 prije par dana a mislio sam…ebiga

još malo pa ćeš moć nadokupit igh

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


HERC_OS: ” Pozdrav svima evo postadoh danas vlasnik ove dionice….malo kasno ali sam novi u ovome tek od ht-a, vidim da ima buducnosti ova dionica usao sam na 15.600…a oni prodavatelji ht-a nisu normalni kako ruse cijenu,trebao sam davno izaci u kupit ovo na 12.900 prije par dana a mislio sam…ebiga ” da li si dobro učinio?

Kupovina IGH je dobar potez, ali prodaja HT-a možda baš i nije.

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

New Report

Close