IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Počelo se nešto sitno trgovati!?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NhZAlpxvQ7cNsJd3s3om1w==.pdf
Gubitak iz 2017 od preko 12 milijuna kuna namjeravaju pokriti ibuduće dobiti. Naravno ako te dobiti u budućnosti ikada i bude. Loše je ovo sve ovdje jer i obaveze iz PSn-e ne ispunjavaju, sver se nešto odgađa za neku bolju budućnost a prihodi nisu dovoljni ni za pokriće sadašnjosti.

Šta je vama kolega bitno što se obveze iz predstečajne ne ispunjavaju?


Šta je vama kolega bitno što se obveze iz predstečajne ne ispunjavaju?

Ingra mu opako šepa, pa je počeo ovdje pratiti. Prirodno je da se uvijek traži bolje. Nije mu za zamjeriti.


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NhZAlpxvQ7cNsJd3s3om1w==.pdf
Gubitak iz 2017 od preko 12 milijuna kuna namjeravaju pokriti ibuduće dobiti. Naravno ako te dobiti u budućnosti ikada i bude. Loše je ovo sve ovdje jer i obaveze iz PSn-e ne ispunjavaju, sver se nešto odgađa za neku bolju budućnost a prihodi nisu dovoljni ni za pokriće sadašnjosti.

Dvosmisleno sam pitao pa sam krivo shvaćen. Ajmo ponovno:
Mislite LI kolega da je bitno da vraćaju dugove iz PSN?

Glavno da će od iduće godine čitava ekipa iz nadzornog odbora dobivati ne malu mjesečnu naknadu.
Dodajte tome primanja i nagradu upravi za ostvarene vrhunske rezultate i eto lijepe godišnje dobiti. Samo što dioničari nemaju ništa od toga ali ima gazda, sin i ekipa…

Dioničari će imati od toga što se djelatnost širi i na rudarstvo. Ne bez razloga.
To je daleko bitnija informacija iz ove zadnje objave nego koliko će biti plaćeni ovi u Nadzornom odboru.

Je, jedino ako su našli zlato na zemlji koja je u njihovom vlasništvu, ako takva još uopće postoji.

Naš cijenjeni forumaš se još malo podebljao.
https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-A
I ja ću se početkom rujna.

‘Ne očekujem na tisuće kineskih radnika na Pelješkom mostu’

“Hrvatske ceste od kineskog su izvođača zasad dobile jedan zahtjev za odobrenje podizvođača radova, i to za projektantski dio posla, a riječ je o jednoj hrvatskoj tvrtki“.

Da nije IGH? Mogao bi biti.

NIje, jer su već nadzor a kod ovakvih projekata ne možeš raditi i za izvođača i nadzor ( Sukob interesa)

‘Ne očekujem na tisuće kineskih radnika na Pelješkom mostu’

"Hrvatske ceste od kineskog su izvođača zasad dobile jedan zahtjev za odobrenje podizvođača radova, i to za projektantski dio posla, a riječ je o jednoj hrvatskoj tvrtki".

Da nije IGH? Mogao bi biti.

Malo sam prosurfao i nisam našao da onaj tko je radio projektnu dokumentaciju, ne može raditi i nadzor provedbe iste i obrnuto. Zašto bi bio sukob interesa ako nadzireš provedbu onoga što si nacrtom zadao? Ako nađeš, stavi link, tako da ta tvoja tvrdnja ima neku težinu, ovako … čini se da ti se to što si napisao samo čini i da je to samo tvoje mišljenje.

New Report

Close