IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još 176 kom na prodaji!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

jasno mi je da netko želi kupit,ali mi nije jasno tko želi prodat?[smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Stiže drugi val, ljudi, K/P.Samo polako.[smiley11]

Kapitalizacija minimalne dobiti. Al će biti plakanja.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

16125 /1425 /174

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Na koliko je blokada?

14.04.2008.

Pustite malo Iveku na prodaji da stigne dokupiti[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


jasno mi je da netko želi kupit,ali mi nije jasno tko želi prodat?[smiley2]

To je vrlo logično pitanje,možda odustanu kad čuju vrijednost poslova nakon 11h
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Razočaran sam… Konferencija je vjerojatno počela, a još nismo u blokadi. [smiley1] [smiley1] [smiley1]

Danas ujutro sam probao nadokupiti još malo preko Abacusa, a sad se ne mogu spojiti da vidim da li je uopće prošlo i po kojoj cijeni. [smiley6]

Konferencija je u 11.00 sati.

Ajde stavite više to u blokadu, ima i drugih perjanica koje bi htjele rasti[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne da PBZ u blokadu. A bolje ovako, mal po malo. Čeka se presica.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mr,

Razočaran sam… Konferencija je vjerojatno počela, a još nismo u blokadi. [smiley1] [smiley1] [smiley1] Danas ujutro sam probao nadokupiti još malo preko Abacusa, a sad se ne mogu spojiti da vidim da li je uopće prošlo i po kojoj cijeni. [smiley6]

Vjerojatno bi vec i bilo u blokadi da brokerske kuce nisu vecinom nedostupne zadnjih sat vremena…

Vjerojatno bi vec i bilo u blokadi da brokerske kuce nisu vecinom nedostupne zadnjih sat vremena…

Znači nismo u blokadi zbog pretpanosti brokerskih kuča i nemogućnosti izvršavanja naloga. Lako moguće.

Sada mali predah u rastu[smiley11] Presica je počela.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close