IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj s 500 komada se već ukiselio na 200 kuna.
Šta mislite, jel bi on možda kupio…5

Možda je štopač?!


Kolega trial ovo vam je link od prije pola godine. Nedugo poslije Gruzijci su raskinuli sve ugovore s IGH osim onog najvećeg, ali o tome se ne piše. Mislim da su zbog toga i bile one rošade u upravi na kraju godine. Kad ulažete u neku dionicu onda bi ovakve stvari trebali znati…

To si pročitao na direktno.hr? Ha-ha!!!
Jel možeš ti napisati negdje nešto o IGH što ima smisla? I uporište u linku neke ozbiljne stranice.
Kako ti sve to znaš ako se o tome ne piše?
Plitak ti je druk dindon.

“Prema njegovim riječima, za IGH nema panike jer im se pruža prilika da u raznim projektima (njih 15) vrijednih 500 milijuna kuna, od kojih su samo četiri u Hrvatskoj, ova tvrtka uprihoduje 300 milijuna kuna, iako će biti zadovoljni ako dobiju poslove u vrijednosti i od sto milijuna kuna. Riječ je uglavnom o projektima u Jugoistočnoj Europi i Gruziji, što je daljnji iskorak ove tvrtke na strana tržišta. Pokazuju to i podaci prema kojima je 90 posto poslovnih prihoda u prvih devet mjeseci 2016. godine ostvareno u Hrvatskoj, da bi u istom periodu 2017. godine udio prihoda na projektima u Hrvatskoj pao na 64 posto, zahvaljujući ponajprije novim poslovima u Gruziji (27 posto)”.

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/igh-zeli-poslove-vrijedne-300-milijuna-kuna/

dindon, toliko o tvojim lažnim i zlonamjernim navodima da se u Gruziji omanulo.
Tamo se ide skokovito naprijed, makar se ti (i još neki ovdje) na glavu postavio.

I još da ti malo pomognem u tvojem očito lošem i promašenom informiranju. Vjeruj u ono što piše na Poslovnom, Lideru i SEEbizu.
Sve ostalo što ti čitaš, ili ti se učinilo da si pročitao, uglavnom ti je ….. da ne upotrijebim prostu i zabranjenu riječ.

Ima li ovdje što novoga. Dokud je to došlo?

IGH na tenderu za idejno rješenje obnove TE Pljevlje


Zna li itko išta?
A da nije dindon i njemu slični “znalci”.

suma sumarum nakon zadnjeg FI: godina završena s gubitkom, obveze iz PSN nagodbe ne izvršavaju redovito, a sad vidimo da se BV nije popravio, nego je još jače negativan (ako je to uopće moguće).

Rekoh, netko ozbiljan, a ne “znalci”.


suma sumarum nakon zadnjeg FI: godina završena s gubitkom, obveze iz PSN nagodbe ne izvršavaju redovito, a sad vidimo da se BV nije popravio, nego je još jače negativan (ako je to uopće moguće).

Tvoj osnovni problem je što ne kužiš trend. Budućnost.
Pogledaj godišnja FI za 2015-tu, 2016-tu i sada 2017. godinu. Možda ti bude jasnije.

Kolega trial ne znam što bi mislio o Vama. Stavljate tu neke stare linkove, ja vam govorim što se u međuvremenu dogodilo, a vi mene prozivate da sam druker? Možete ne vjerovati ali sve što sam napisao je istina i stoji. Ako ulažete u neku dionicu morate si malo dati truda, razgovarati sa ljudima iz branše, zaposlenicima i sl., a ne se oslanjati samo na PR tekstove koje objavljuje sama tvrtka.

Kako ja više ne ulažem u ovu dionicu, malo sam i sam zapostavio kontakte sa ljudima koji znaju nešto o IGH ali ako vas zanima mogu se ponovo raspitati. Dovoljno je da me lijepo zamolite…

@ dindon

Nije bitno što ti misliš o meni, niti ja o tebi. Bitno je da ovdje iz svojih plitkih i naivnih motiva i interesa širiš laži i obmane pod krinkom nekih svojih poznanstava iz branše ili same firme. Prilično nevjerodostojno. Kućni si prijatelj sa Gljadelkinom, Paladinom, Kumrićem? Ajd oladi.
To što si ti “čuo” od nekog ovlaštenog ili odgovornog, a na to se ovdje na forumu pozivaš, su sve laži, a ako nisu, onda su ti to javno neobjavljene povlaštene informacije kojima se ti ovdje razmečeš. A to je kažnjivo. Komentiraj ono što je javno objavljeno, a ne ovo tvoje čuo, načuo i slično. Preplitka ti je spika.
Čitaj …
http://www.hanfa.hr/getfile/39369/Zlouporaba%20tr%C5%BEi%C5%A1ta.pdf


Kolega trial ne znam što bi mislio o Vama. Stavljate tu neke stare linkove, ja vam govorim što se u međuvremenu dogodilo, a vi mene prozivate da sam druker? Možete ne vjerovati ali sve što sam napisao je istina i stoji. Ako ulažete u neku dionicu morate si malo dati truda, razgovarati sa ljudima iz branše, zaposlenicima i sl., a ne se oslanjati samo na PR tekstove koje objavljuje sama tvrtka.

Kako ja više ne ulažem u ovu dionicu, malo sam i sam zapostavio kontakte sa ljudima koji znaju nešto o IGH ali ako vas zanima mogu se ponovo raspitati. Dovoljno je da me lijepo zamolite…

Dindon,

ja Te molim, pa nam saznaj sve detalje, ili pošalji samo meni, kako te volja!

Za tvrtku-investitora Avenue ulaganja, tj. direktora Ivana Paladina, dok je vlasnik Avenue matice ruski poduzetnik Sergej Gljadelkin, s razgovorom u Ministarstvu državne imovine otvorena pitanja su – riješena.

Rusima uskoro aneks za Kupare, Arapi na čekanju

New Report

Close