IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.glasistre.hr/9187d46d-1d3f-4fc0-af16-ed8d8018d872

Ignore: KressoM, delux

@mllr
Pa IGH je najpovoljniji, odabir je samo formalnost, pa je to sad već ugrađeno u cijenu i ovaj rast sa 200 na 250 kn.

Ignore: KressoM, delux

Ne brinite brigu zbog Lovrinovića i njegovih populističkih nastupa.
Most ide dalje, a uz most i sve ostalo što spada i pripada.
Za Igh i ostatke ostataka hrvatskog građevinskog sektora ovo je prava prilika da se ispliva iz blata.
Cijeli projekt koštat će preko 6 milijardi kuna.
Grube procjene da će za projektni i građevinski nadzor mosta i druge popratne infrastrukture fakture iznositi i do 200 milijuna kuna.

Običan spin. Čovjek je skrenuo na sebe pažnju 5 minuta. Sutra lanjski snijeg.

Bez obzira na BiH i destrukcije kvazi politicara domace proizvodnje te unatoc utrnulosti zse i destrukciji pojedinih forumasa IGH je na krilima peljeskog mosta uzletio i cijenom i likvidnoscu.Let ce se nastaviti i dalje na krilima buducih natjecaja vezanih na 600 mil.eura oko mosta i na izvoznim poslovima kojih je sve vise i vise.Tko vidi da se situacija u i oko gradjevinske industrije zahuktava i da ulazimo u nekoliko zlatnih gradjevinskih godina akumulirati ce,tko ne vidi bombardirat ce nas svojom logikom.

Danas i juče 3500 dionica promjenilo vlasnika/e.

Ja ne vidim zašto, osim iz vlastite zlobe, netko toliko pljuje po nekome ili nečemu. U IGH i svim ostalim tvrtkama rade naši ljudi, vaši muževi i žene,braća i sestre,roditelji i prijatelji… i umjesto da se veselimo novim poslovima, razvoju industrije,proizvodnje naše mikro zemlje, neki ljudi samo pljuju i pljuju… u državi ekonomista,velikih i prepametnih, sivilo 20 godina. Ljudi budite sretni i pozitivni,ne ogorčeni. Meni je muka kada vidim da netko druka da bi kupio 100 dionica za 2000kn manje, pljuje po objektivno odličnom vijestima. Zato nam i je tako!
Ode ja u off topic,ali mislim stvarno do kada?


Meni je muka kada vidim da netko druka da bi kupio 100 dionica za 2000kn manje,

a nije ti muka kad netko druka da bi prodao 100 dionica IGH za 2000 kn više?

https://www.vecernji.hr/vijesti/igh-peljeski-most-nadzor-radova-1220356

Najnižu cijenu ponudio je konzorcij Instituta IGH-a, Centra za organizaciju građenja i Investinženjering u iznosu od 49,3 milijuna kuna.

Hrvatski konzorcij dao najnižu cijenu za nadzor radova na Pelješkom mostu

ma vidi ti to, ovdje se cijelo vrijeme piše kao da je IGH sam dobio taj posao, a kad ono IGH je samo jedan od 3 partnera u konzorciju!

Ahhhhahha zato sto je 1/3 znaci da dijele na tri dijela,tocno tri dijela, ili? Majko mila,svasta!

ne mora biti točno na 3 dijela, ovisi koliki će tko odraditi i imati troškova. možda će udio IGH biti i znatno niži od 1/3, možda 15-20% od tog iznosa pa dok se ne dobije uvid u ugovor, to se ne može točno reći

New Report

Close