IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko zna nešto više ili….

Moram se zahvaliti prodavatelju na 205. Ali on ih je ionako dobio besplatno pa je korist obostrana.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

čestitke imateljima! ;))


Koja savršeno izvedena navlakuša na 205. Svaka čast majstore!!!

Da se strpio koju minutu duze mogao je komotno izac na 220…Ali neka..Zdravo trgovanje..jaca bid..jaca ask..U koliko tvrtka dobije posao nadzora ( a i bez toga most bi trebao imat pozitavn efekt na poslovanje ) vrijeme je da se dionica pocne vrednovat na osnovu rezultata a ne samo kao jednodnevna prilika za zaradu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Moram se zahvaliti prodavatelju na 205. Ali on ih je ionako dobio besplatno pa je korist obostrana.

4220 komada prosijek kupnje 105 kuna

Uzeo sam 20 kn po dionici. Do novih vijesti…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ušao IGH u radar mnogih. Dobro je to.



Koja savršeno izvedena navlakuša na 205. Svaka čast majstore!!!

Da se strpio koju minutu duze mogao je komotno izac na 220…Ali neka..Zdravo trgovanje..jaca bid..jaca ask..U koliko tvrtka dobije posao nadzora ( a i bez toga most bi trebao imat pozitavn efekt na poslovanje ) vrijeme je da se dionica pocne vrednovat na osnovu rezultata a ne samo kao jednodnevna prilika za zaradu.

Pozdrav
[/quote]

Tko kaže da nije taj isti prodavao i po 220 i 229? Cijena skoči 40 kuna u par dana na temelju mutne obavjesti o pelješkom mostu – čitaj ništa se nije promjenilo. Slažem se da bi osnova za valorizaciju trebali biti fundamenti, ali na našem tržištu su to na žalost isključivo emocije (vidim da drugi kupuju pa i ja kupujem da ne budem zadnji magarac – vidim da drugi prodaju pa i ja prodajem…)


čestitke imateljima! ;))

Koji je to veliki posao dobio IGH da im čestitaš?

Ignore: KressoM, delux

Dionice se kupuju unaprijed, a ne naknadno, dragi moj Avax.

@ trial Argumentiraj mi 220 Kn po dionici na IGH. Molim te. I nemoj reći da vrijedi onoliko koliko je netko spreman platiti za to, nego stvarne, opipljive argumente. Buduća očekivanja, realizirane naplate, kretanja tržišta, bilo što.
Pretvorio sam se u uho (oko).

kolika je knjigovodstvena imovina (BOOK value) po dionici kod IGH?

New Report

Close