IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ovo-je-vlasnik-tvrtke-koja-je-zaustavila-natjecaj-za-nadzor-gradnje-peljeskog-mosta-iza-mene-i-moje-tvrtke-ne-stoji-nikakva-tamna-sila/6870747/

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Mezhibovskiy je zadnje prodao 07.12. i otada ne prodaje. Valjda mu je trebalo za novogodišnji party…

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=11.12.2017&dat2=07.12.2017&dat3=05.12.2017&sifSim=IGH-R-A

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Baš mi je nekako drago ovo opjevano u dugo iščekivano “otključavanje vrijednosti!” 😁

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

u pravu ste za taj 7.12. s vremena na vrijeme pogledam na moje dionice jer je u bojama pa je brži pregled no kad tražim precizniju informaciju onda uvijek gledam skdd. kao npr sad i gle sad ovo.
1.
KBZ D.D. (70663193635)/GLJADELKIN SERGEJ (53315489840)
239.500 39,03 Posebno založno pravo
prvi put to vidim. to se nešto desilo dok je razdvojeno na dva računa ?!
ne gledam cijenu i količinu prodanih dionica jer tu razno razni amateri iz fondova petljaju prozirno. što je veća nelogičnost neke prodaje to me više uvjerava da sam u pravu. trenutni način prodaje nema veze s mozgom i izvodi ga netko tko je par dana na burzi. sad da li će on ovo spustiti još niže pojma nemam ali da će se nešto desiti to je sigurno. kad bi još mogao pogoditi dno i vrijeme ja bi bio sergej ,a ne on.
znači broj je isti i na ovom drugom računu i nikakav sin koji se zove kao on nije u igri. bit će da je založio dionice.
2.
KBZ D.D. (70663193635)/GLJADELKIN SERGEJ (53315489840)
75.500 12,30 Skrb. račun

who dares, wins

Ako je neko uzeo u zalog toliku vrijednost dionica pretpostavljam da je dobro proračuno koliko vrijede ili vrijedeli. Jer nešto svoje konkretno je dao za njih .Zar ne?
I ja imam filing da se nešto VEĆ desilo samo treba objaviti.Da pogađamo što?
A čekaćemo…

“Otključano” “zaključano” nebitno danas.
Ja sam na bidu zbog s u t r a.
Mora stranac sve preuzet kodnas ,posložit, a mi kupimo mrvice.

SALOMON SPEEDCROS

Založno pravo na svoje dionice vjerojatno je dao vjerovnicima koji se, ukoliko to iz nekog razloga žele, mogu naplatiti iz njegove osobne imovine, a to su njegove dionice. Znači, on svojom osobnom imovinom jamči vjerovnicima vračanje dugova iz PSN. Na taj način ih je spriječio da eventualno blokiraju račun firme ili se pokušaju naplatiti iz nečega drugoga Ovršnim zakonom. Dionice neopterečene založnim pravom prenio je na svoga sina. Osim toga, lova na računu IGH time je manje opterečena čime je poboljšana i likvidnost firme.
Tako mi se čini, iako je moguće da je založno pravo na svoje dionice dao nekom drugome iz nekog sasvim drugog razloga.
Saznat ćemo. Potrudit ću se.


u pravu ste za taj 7.12. s vremena na vrijeme pogledam na moje dionice jer je u bojama pa je brži pregled no kad tražim precizniju informaciju onda uvijek gledam skdd. kao npr sad i gle sad ovo.
1.
KBZ D.D. (70663193635)/GLJADELKIN SERGEJ (53315489840)
239.500 39,03 Posebno založno pravo
prvi put to vidim. to se nešto desilo dok je razdvojeno na dva računa ?!
ne gledam cijenu i količinu prodanih dionica jer tu razno razni amateri iz fondova petljaju prozirno. što je veća nelogičnost neke prodaje to me više uvjerava da sam u pravu. trenutni način prodaje nema veze s mozgom i izvodi ga netko tko je par dana na burzi. sad da li će on ovo spustiti još niže pojma nemam ali da će se nešto desiti to je sigurno. kad bi još mogao pogoditi dno i vrijeme ja bi bio sergej ,a ne on.
znači broj je isti i na ovom drugom računu i nikakav sin koji se zove kao on nije u igri. bit će da je založio dionice.
2.
KBZ D.D. (70663193635)/GLJADELKIN SERGEJ (53315489840)
75.500 12,30 Skrb. račun

ne podsjeća li vas ovo sa založnim pravom na nedavnu situaciju s agrokorom? i tamo je krenulo sa založnim pravim na dionicama, a vidimo kako je završilo

mene to ni malo na to ne podsjeća. čak sam nešto prije bio razmišljao da bi i sam to napravio da sam na njegovom mjestu.
@trijal kolega usporedite brojeve za oznaku investitora pa mi onda probajte objasniti kako ste vi došli do te info u vezi sina. nekom dostupnom metodom ili onako ofrlje?

who dares, wins

U pravu si. Nije njegov sin, nego on na dva računa.
Visina vrijednosti založenih dionica, prema trenutnim cijenama, je negdje oko visine obaveza za slijedeću i što je ostalo od ove godine iz PSN.

Do straš.la na 290 kuna je čista rupa.
Rijetko sam nešto dočeko čekajuč na kupnji da mi se neko smiluje. Pitajte ostale slobodno.

SALOMON SPEEDCROS

@trial
pa možda ne bi bilo niti loše staviti to upozorenje za sve dionice jer ovo je ZSE i tu je doista i moguće da ti u par dana dionica nestane s burze kao sada PVCM…..odeš na zimovanje tjedan dana i kad se vratiš više ne možeš prodati dionicu jer je maknuta s burze, ludilo ha?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close