IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ovaj tjedan šta je bilo ispod 300 bilo je. za idući se više ne bi kladio.

Čiča ajde ne pumpaj priču bezveze. Rezultati su ove godine bili bolji, al ti lijepo uprava ističe da je knjiga narudžbi značajno manja (-17%) nego početkom godine i da još nisu platili glavnicu senior kredita od lipnja ove godine. Imaju problema s financiranjem sto se vidi iz bilance i negativnog kapitala. Na 300 kuna, njihov kapital bi se vrednovao preko 180 milijuna kuna. Obzirom da još vuku nešto vise od 16 milijuna kuna negativnog kapitala od prije, to bi predstavljalo, ta cijena koju ti spominješ, premiju od 200 milijuna kuna na knjigovodstvenu vrijednost kapitala. To ti čiča uopće nije malo i trebat će godina i godina obzirom na dug i njihovu profitabilnost da oni to dostignu.
[/quote]
tek sad sam ti vidio ovaj post. ajjjmee s kim ja vrijeme gubim!!! ignore te ide direkt.
[/quote]

Ajd bas mi je drago.

IGH će knjigu poslova popuniti u zadnjem kvartalu

Opa, Fond menađerčićima je stalo!

Istresli su jednu dionicu i “srušili” cijenu!

https://www.moj-posao.net/Posao/347802/Mladji-suradnik-za-nadzor-mz/


Opa, Fond menađerčićima je stalo!

Istresli su jednu dionicu i "srušili" cijenu!

ti stvarno u to vjeruješ?
pogledaj malo odnos K-P….na kupnji iznad 200 kn ima ukupno 414 komada, a na prodaji do 290 kn ima čak 1415 komada…. dok veliki pokušavaju prodati dionice IGH i izaći iz pozicije, mali od njih kupuju. tebi se čini da je to normalno?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Naravno da takav broj na prodaji nije normalno s obzirom na to što se očekuje u skorijoj budućnosti. Dobro si to primijetio da nije normalno.

IGH izvijesti super izvješće i najavi još bolje i padne Ledo ode i IGH u blokadu??

Ajd se ne uzrujavaj. Samo nekoliko komada kupnje i već je opet na 260 kuna. Ovo danas ništa ne znači i nema nikakvu težinu. Imat će onom tko je prodao po 222 kune, kad vidi drugi tjedan što je napravio.



Opa, Fond menađerčićima je stalo!

Istresli su jednu dionicu i "srušili" cijenu!

ti stvarno u to vjeruješ?
pogledaj malo odnos K-P….na kupnji iznad 200 kn ima ukupno 414 komada, a na prodaji do 290 kn ima čak 1415 komada…. dok veliki pokušavaju prodati dionice IGH i izaći iz pozicije, mali od njih kupuju. tebi se čini da je to normalno?
[/quote]

Kakve veze uopće ima trenutni K-P?

Ovoga sam se natrpao i prodajem za par godina!


Kakve veze uopće ima trenutni K-P?

Ovoga sam se natrpao i prodajem za par godina!

…bude li za par godina IGH još postojao jer na ovoj burzi firme nestanu u par mjeseci, pogledaj VDKT sa 400 kn do 3 kn i stečaja u par mjeseci

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

https://m.vecernji.hr/zagreb/novi-rotor-kamgrad-grad-zagreb-1205503

@trial
Vidit cemo tko ce nadzor vrsiti.

New Report

Close