IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Istaknuta cijena za nadzor – 53 miljuna i 549 tisuca kuna. Ak to uleti, a vjerojatno hoće, biti će ovdje velikog veselja.

Što ako ne uleti!?
Isto veselje ili zabava!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Istaknuta cijena za nadzor – 53 miljuna i 549 tisuca kuna. Ak to uleti, a vjerojatno hoće, biti će ovdje velikog veselja.

Što ako ne uleti!?
Isto veselje ili zabava!
[/quote]

Malo realnog optimizma, ne škodi, zar ne?

http://www.seebiz.eu/institut-igh-ostvaruje-petinu-prihoda-u-gruziji/ar-163593/



Istaknuta cijena za nadzor – 53 miljuna i 549 tisuca kuna. Ak to uleti, a vjerojatno hoće, biti će ovdje velikog veselja.

Što ako ne uleti!?
Isto veselje ili zabava!
[/quote]

“- Vjerujemo da smo na tom projektu jedan od najozbiljnijih, ako ne i najozbiljniji konkurent” – smatra šef Instituta IGH.

Vidim na mojedionice (tko ima pretplatu može vidjeti, tko ne vidjeti će večeras) da je u ponedjeljak g. Veniamin Mezhibovskiy prodao 114 kom (taj dan ukupno je protrgovano 116 kom i u utorak još samo 1 kom).
Zna li netko je li dotični gosp. još u IGH i zašto sada prodaje dionice koje je stekao čini mi se po 750kn u prvoj dokapitalizaciji?

Radi se o zanemarivoj količini, tako da tome uopće ne treba pridavati pažnju.

@trial
Radi se o 97,4% ukupno protrgovanih dionica zadnja tri dana tako da bi trebalo obratiti pažnju na to i pratiti da li će se ovo nastaviti. Sigurno nije “slučajno” prodao ili mu je eto baš trebalo tih cca 28.000 kn.

S obzirom na nikakav ukupni promet, tako je i jedna dionica komotno mogla biti 97,4 posto ukupnog prometa. Nema to nikakvu težinu.

Reci, imaš li na bidu kakav nalog?

@trial
Promet je apsolutno nikakav, ali relativno vrlo značajan. Da je prosipano po bidu ne vjerujem da bi bio značajno veći budući niti na bidu nema neke značajne količine.
A što se drugog posta tiče, prema Vašem načinu razmišljanja mogao bih zaključiti da je Vaš nalog na asku?

Ako nemate što pametno reći na postavljeno pitanje nije sramota reći ne znam ili još bolje mudrije je šutjeti.

stvar i jeste čudna jer je razbio okruglu cifru. dobijena lova je za njega kikiriki. možda mu se je pokvarila jahta pa mu je ovo taman za jedan semering na motoru.

who dares, wins



@trial

Promet je apsolutno nikakav, ali relativno vrlo značajan. Da je prosipano po bidu ne vjerujem da bi bio značajno veći budući niti na bidu nema neke značajne količine.
A što se drugog posta tiče, prema Vašem načinu razmišljanja mogao bih zaključiti da je Vaš nalog na asku?

Ako nemate što pametno reći na postavljeno pitanje nije sramota reći ne znam ili još bolje mudrije je šutjeti.

Moji ask nalozi ovdje će se pojaviti tek za koju godinu.
A ako si na bidu, a ne želiš da se to zna s obzirom na problematiziranje nečega što ustvari nije problem, onda se to naivno prešučuje, kao što si to učinio na moje pitanje.
Misliš da http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/mozaik/clanak/id/168370/suvlasnik-igh-veniamin-mezibovski-doselit-ce-se-u-hrvatsku
ovome nešto znači to nešto sitnih dionica? Već je preslagivao dionice za ZagrebMontažom koja je jedno vrijeme bila drugi najveći dioničar sa istim brojem dionica koje on sada ima. Možda i sad rade takvo nešto.

New Report

Close