IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do 210 ima 1.000 komada, pa tko želi neka se ukrca “jeftino” dok cijena nije na “2.000”.
Bid je slab, osim nekih entuzijasta koji su lupali po 200, kako bi opet namjerno stvorili euforiju, ali vidim da to teško prolazi.



@tigrus

@prognostik
Lijepo je vijeti da nisam usamljen u profitu preko 100% u nekoliko dana. Čestitam.

Neki neće shvatit ni da im nacrtaš. Ali ipak evo 😉
Svi parametri kažu buy.
Brutalan buy signal bio na 94 i 109 kn, sma 200 proboj i potvrda kroz testiranje na 94, a probijanje otpora na 109-110 kn.
Sve čisto do 415-420 kn

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/d4/d4db08b1577ec3bb4a57d76f0eb85cd8.png

Ide proboj i to je to. Sve nacrtano i objašnjeno. Do 400 nema otpora 😉

Tako je!

IGH i Vijadukt zainteresirani za gradnju u Kazahstanu
Tko u dalekom Kazahstanu može računati na dio investicijskog kolača?
Ponajprije, riječ je o Institutu IGH d.d. čiji su stručnjaci samo su u posljednjih 15 godina projektirali 1000 kilometara autocesta i državnih cesta, te brojne cestovne objekte u Hrvatskoj. Njihov najnoviji kapitalni objekt je most na rijeci Dravi, zatim projektiranje cesta u partnerstvu s Bechtelom za autoceste na Kosovu, BiH i Crnoj Gori. Kazahstanskim gospodarstvenicima posebno je bilo zanimljivo iskustvo IGH na projektiranju ceste u Ruskoj Federaciji u Sočiju za Olimpijske igre. IGH, naime ima licencu za rad u Ruskoj Federaciji gdje planiraju uspostaviti kontrolni laboratorij, kakav su organizirali i na Kosovu.
Osim IGH tu je i tvrtka Viadukt d.d. koja ima veliko iskustvo u gradnji infrastrukturnih objekata i spremni su za izlazak na kazahstansko tržište. S lokalnim partnerom planiraju zajednički graditi najsloženije objekte

Ne znam zašto cijena stoji….je li blokiranje trgovanje ili…zaista nisam pri monitoru, pa molim pojašnjenje?


Ne znam zašto cijena stoji….je li blokiranje trgovanje ili…zaista nisam pri monitoru, pa molim pojašnjenje?

Entuzijasti iscrpili municiju?
Netko opali po asku i onda ga drugi poprate, dok ne vide da ih nitko ne slijedi i onda opet natrag, jer bid iznad 150 ne postoji.
A nikakvih novosti koje bi opravdale rast zapravo – nema!
Uprava još ne pokazuje znakove ikakvog optimizma, zato pametno, valjda oni nešto znaju!

slažem se frankie – zdrava bilanca, potentni rezultati, pristojna dobit, sjajni izgledi. dionica godine

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Ne znam zašto cijena stoji….je li blokiranje trgovanje ili…zaista nisam pri monitoru, pa molim pojašnjenje?

Entuzijasti iscrpili municiju?
Netko opali po asku i onda ga drugi poprate, dok ne vide da ih nitko ne slijedi i onda opet natrag, jer bid iznad 150 ne postoji.
A nikakvih novosti koje bi opravdale rast zapravo – nema!
Uprava još ne pokazuje znakove ikakvog optimizma, zato pametno, valjda oni nešto znaju!
[/quote]

Negativa1000,

vidim ti si se nakrcao na 200,00 pa bi htio još novog rasta od 100%!

Neka bude!

Polako kolege biti ce rasta za sve, bar tu nismo ograniceni. Pad je moguc do nule a rast nije ogranicen. 😀
Naravno da je pri tome pozeljno ucu cim prije kako bi rast bio veci ali ne treba niti prerano izlaziti.
Po meni pravi rast ce tek uslijediti kada se objavi zasto ovo ustvari raste. Prvo su sa kupnjom krenuli insideri a zatim sitni spekulanti i dionica je na ovim cijenama brzo nestalo. Sada treba ili dici letvicu ili cekati ce se ona sama dici nakon objave koju svi cekamo…
A zasto Ingra raste to ne bih znao niti me zanima. Koliko znam oni se vise niti ne bave građevinom nego zaraduju od najma Arene

ovo je sad postao drugi atpl… strogo kontrolirano uz isti scenarij…

Zanimljivo!

Prvi otpor na 290,00 Kn!

A do njega cca 700 kom, s jasnom tendencijom smanjivanja broja naloga!



Treba ga popunjavati na 80+ kuna, a ne na 75.

Evo ga, danas se gap popunio izmedju 82,01 – 88, pa zavrsmo opet vračena na 94….eto gap je riješen pa u nadolazečem periodu idemo mi prema onome što je Gljadelkin iskrcao lovu i preuzeo a to je 190 kn…zatim kada riješimo taj gap, idemo mi prema 760 na koliko je ušao Veniamin i Čović s silnom lovom..oni neće izgubiti niti su utukli lovu u prvom dokapu na 760 da bi izgubili..ja sam siguran da neće izgubiti a Vi?
[/quote]

Evo moj osvrt od prije 3 mjeseca…..dakle ne tako davno….prvo ciljano predviđanje je odrađeno (190 kn)…drugi cilj je u pripremi..slijedi nam malo zatišje preko Božića ali u 2 tromjesečju a to je negdje oko Uskrsa slijedi epska bitka prema drugom cilju….znajte da Ćović i Mežbihovskij neće izgubiti svoje milione eura iz prvog dokapa po 760…dapače, uložili su 5 mil. eura casha da bi zaradili ..i hoće!

New Report

Close