IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma kakve veze imaju ugovoreni poslovi koji rezultiraju s nulom ili gubitkom u FI?!?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Pitaj ove koji kupuju dionice i ne pitaju za cijenu.

argument ti je za vola ubit… drugim riječima, krdo kupuje jer i drugi kupuju, to je očito jedini razlog ovog rasta cijene od preko +100% …dok ne dođe do pucanja balona…uskoro

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

pogledaj bid kako se ovo napucava to je za umrit od smija

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Samo ti kupuj majstore, ali popušit ćeš. Firma još lošije stoje nego prošle god. Neće te nitko pametan slijediti.

Ljudi, čitajte i nedajte se navući. EVO VAM LINK

http://www.mojedionice.com/dionica/IGH-R-A

Nije problem u rastu, ali oni koji misle kupovati moraju znati da je book 25 kn, da se posluje s gubitkom, da uprava ne očekuje poboljšanje u bliskoj budućnosti (dali su izvješće burzi prije par dana), a to im neki na ovom forumu ne žele reći!

Tko o ćemu, znalci o booku, a uopće ne kuže spiku. Čudo jedno.

Neki jos nisu naučili da nije važan bid. Ili ask.

Važan je TREND !

Pozitiva2
pa već ste barem 6-7 puta ponovili istu stvar, svi mislimo da smo pametniji od drugih…kažem vam moj novac moj rizik, moje veselje ili tuga
a gdijeće te vi ili drugi ulagati vaš problem, pa zar nismo tu da prenesemo neku informaciju..pozitivnu ili ne , kako tko to shvati,, al konstantno kritiziranje to ničemu ne pridonosi!!
sretno

8. MIHALJEVIĆ BRANKO 2.689 0,44%
6. MIHALJEVIĆ BRANKO 2.804 0,46%

who dares, wins

Kolega Verdi
Tu razliku do 2804 komada kupio sam prošli tijedan 105 kuna 15 kom, 100 kom -140 kuna!!
ČEKAM!!!

Ovdje jednostavno nema dovoljno dionica za kupiti na ovim razinama.
Dok je tako, cijena će ići gore.
Očito se nešto iza brda valja kada ekipa kupuje dakle kupaca ne fali, ali me čude ovi kojih nema na strani prodaje.

New Report

Close