IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Par smiješnih naloga na prodaji!

Ma dobro u kojoj zemlji cudesa vi zivite. Firma je duzna miljardu kuna,a uspili su u 3. tromjesecju vratit nesto manje od 300 iljada. Sad ako bi mi netko moga odgovorit jer mi u digitron ne staje kad ce ovakvom dinamikom vratit dug?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Žičara će se graditi. Pogledajte ovaj link:
http://www.mzoip.hr/doc/13102016_-_rekonstrukcija_zicare_sljeme_s_izgradnjom_nove_postaje.pdf

Ali zar je itko iznenađen padom??? Rast je bubble, pa pogledajte na mojedionice, ljudi!!!

http://hr.n1info.com/a164601/Vijesti/Zagrebacki-rotor-dobiva-semafore-i-cetvrti-trak.html
Vrijednost radova 200 000 000kuna

Koliki ce zub uzest IGH od ovih 200 miljona kuna??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Koliki ce zub uzest IGH od ovih 200 miljona kuna??
7 000 000 za projekat


Ma dobro u kojoj zemlji cudesa vi zivite. Firma je duzna miljardu kuna,a uspili su u 3. tromjesecju vratit nesto manje od 300 iljada. Sad ako bi mi netko moga odgovorit jer mi u digitron ne staje kad ce ovakvom dinamikom vratit dug?

da su dugovi mjerilo nečega onda bi amerika već davnih dana propala. za njom i todorić. živjeli bi samo oni koji nisu dužni tj. niti šta rade.

who dares, wins


Ma dobro u kojoj zemlji cudesa vi zivite. Firma je duzna miljardu kuna,a uspili su u 3. tromjesecju vratit nesto manje od 300 iljada. Sad ako bi mi netko moga odgovorit jer mi u digitron ne staje kad ce ovakvom dinamikom vratit dug?

možda će ih spasiti Marićeva providnost i oprost banaka

Već su spašeni. Kupio ih je Rus, pun para.

evo ide kraju korekcija i onda očekivanje pravih vijesti pa stagnacija cijene ili opet dnevni jaki skokovi..hm

Ne ide kraju, nego je već završila, sa smiješnih 87 tisuća kuna prometa. Korekcija je završila sa prosječnih 174 kune.
Bid se popunjava i to je to. Cijena je ipak na duploj od ne tako davne.
Meni je to ok, a vjerujem i mnogima drugima.

Znaci pala je 19% sa smijesnih 504 komada,a rasla je 27% sa smijesnih 1798 komada i 35% sa 1867 komada te 10% s 252 komada. Znaci smijeh je obostran. No polako doci ce ovo na prave razine tj. tamo gdje spada prije ili kasnije. I da se bid popunjava? Kao da nemamo istu verziju gledalice.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close