IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovakve navlakuše na IGH su nekada bile česte, a uvijek su završavale isto-plačem očerupanih naivaca. dakle, povijest se ponavlja

Ignore: KressoM, delux

dionica je bila SAKUPLJANA nekoliko god i akomulirana a sad da će taj neko se rješit na ovim il približnim cjena je ludost

a ovi plaćenici nek i dalje šire negativu za to su plaćeni a šta mor se radit

Vidi jala i zavisti kod mnogih……eh gospodo mogu samo dodati da još niste zakasnili….ili pripremiti keš pa u shoping kada dodje do korekcije…ona mora doći samo je pitanje na kojoj cijeni

Vjerojatno tavorenje, do neke slijedeće vijesti kao što je bila ova u Kuparima.

Od 100kn, kolege pričaju o balonu.
Naravno da će jednom pogoditi.
Nemam IGH.
Bravo za strpljive.
Mnogi su zaboravili sto je IGH, ma što god mislili što ostalo od njega.

Tko je jamio, jamio je?
Svaka čast tko je izdržao.

Postoje specifične branše i znanja (IGH, DLKV…) i postoje šljakeri-građevinari.
Ja sam uvijek za ovo prvo.


dionica je bila SAKUPLJANA nekoliko god i akomulirana a sad da će taj neko se rješit na ovim il približnim cjena je ludost

a ovi plaćenici nek i dalje šire negativu za to su plaćeni a šta mor se radit

Sinko moj koje ti piz.darije pises. Placen za sto? Sljepima otvorit oci sto kupuju. Sad cete svi i oni koji su ovdje od 2000 kuna pricat kako ste zaradili jer se konta valjda samo ovaj rast. Ova firma ne vrijedi nista tj. vrijedi manje od nista.Znanje o kom pricate raspitaj se pa vidi koliko je ljudi tu uopce ostalo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

frenki

šta si se prepoznao

znaš ti bolje već ja sigurno koliko IGH u stvarnost vrijedi i koliko će opet vrijedit dionica radi tog i je NEGATIVNA VIBRA u pisanju jer svaki komad dionice je dobro došao u porfelj
samo ih malo ima u prometu osim jedan manji broj
ja osobno imam 1000 kom što nećete vidjeti na svom porfelju sigurno
samo se trudite u pisanju to je posao kao i svaki drugi
ugodan vikend

A bome nece ni u moju s obzirom na priopcenje IGH na ZSE…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Meni sada nije jasno…Što su drugo mogli odgovoriti iz IGH? Ovdje ima ljudi koji misle kako su investitori na ovoj dionici mahom ovce sa viškom novaca koje bacaju bzvz. Znala se i prije vrijednost ugovora vezano za Kupare (ili?) i sada odjedanput šok što to nije xy miljuna eura.
Naravno da će doći do korekcije,ali i do ponovnog rasta. Ovaj forum se sveo na drukanje ! Svi su neki veliki magovi, svi drobe o book-u…pa da je sve tako jednostavno,da je bitna samo book vrijednost čemu onda uopće “burza”??? Firma bi imala vrijednost x, broj dionica y i njihova vrijednost bi uvijek bila ista,tj.pratila bi book. Gdje je tu prilika za zaradu i investiranje? Molim admina da ne briše post, jer redovno ostavlja postove koji su na razini “vjerovali ili ne”

opa mile. bi interesantno danas. na žalost morao sam neku fasadu završiti pa nisam bio u prilici pratiti. majstore ako ostaviš same odma bude neka sabotaža. u svakom slučaju što se tiče same građevine valja kombinirati teoriju i praksu.

who dares, wins

New Report

Close