IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Izvršio dokup dodatnih 200 komada po najvišoj cijeni danas…..

Svaka čast na hrabrosti, taman na 500% iznad knjigovodstvene vrijednosti tvrtke.
[/quote]

Neko mora i gubiti na burzi, tako kaže statistika…. 🙂

Prosjek mi je 95 kn
[/quote]

Kolega pozitiva, možete nam preračunati novu knjigovodstvenu vrijednost IGH… da znam izložit naloge na prodaju..

Hvala

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



S obzirom da je masu drugi dionica odradilo, možda je vrijeme da se i ovdje priča pomakne s mrtve točke. Vidjet ćemo.

Možda je ovo dionicu bolje kupiti na 200,00 Kn?
[/quote]

Bilo je to 16.11. ovog studenog, da ne bude zabune!





Izvršio dokup dodatnih 200 komada po najvišoj cijeni danas…..

Svaka čast na hrabrosti, taman na 500% iznad knjigovodstvene vrijednosti tvrtke.
[/quote]

Neko mora i gubiti na burzi, tako kaže statistika…. 🙂

Prosjek mi je 95 kn
[/quote]

Kolega pozitiva, možete nam preračunati novu knjigovodstvenu vrijednost IGH… da znam izložit naloge na prodaju..

Hvala
[/quote]

Bila i ostala 25 kn, a do 31.12. nakon gubitka u ovom kvartalu, još nešto niža.
I u dionicama nisi zaradio dok ne prodaš, bid iznad 140 zapravo ne postoji, a i do 100 je tek korak-dva.
Išli su i brodari dok se kolo nije okrenulo naopako.

Hvala kolega pozitiva, ništa mi ne prostaje nego sutra opaliti po bidu, za svaki slučaj….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Hvala kolega pozitiva, ništa mi ne prostaje nego sutra opaliti po bidu, za svaki slučaj….

Kolega,

ostalo ti je još samo 148 komada ispod 200,00 Kunića.

I to je to.

Biti će zanimljivo kada se ovih par naloga očisti!

nisam baš pratio pa: kakve je to spektakularne rezultate ostvario IGH da je porastao preko + 100%?

Ignore: KressoM, delux

Milijarder, a ostalo je samo 151 kom. do 470 kn. Nekih cca 28.000 i onda bi moglo biti zanimljivo

Ispod 250 kuna, trenutno samo 250 dionica.
Ovo sa isticanjem BVPS-a kao trenutno relevantnim pokazateljem nečega mi je baš smijurija.

Predigra se odrađuje. Prava igra slijedi kad krenu pozitivna FI. A svi preduvjeti su tu. Ovo je dionica za strpljive.

209,27 Ovo nije normalno

To je to, u par dana +200%
Ovo je sasvim normalno.

I lipu iznad, ide blokada.

New Report

Close