IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Taj projekt nije ništa posebno značajan za Igh. Ako budu radili, a sigurno i hoće, njihov udio u tom poslu će biti simboličan u odnosu na iznos projekta.
Ovo danas je očiti primjer kako navući ljude na kupnju, netko pokupi par komada i digne cijenu, a onda ga drugi slijede misleći da će cijena u nebo.
A kad izađe izvještaj onda dođe otriježnjenje koliko su prihodi svake godine manji, a gubitak veći.
Zato oprezno jer book je tu samo 25 kn s 30.09.16., a svi ostali građevinari (Dlkv, Ingr, Thnk…) koji imaju puno bolje rezultate poslovanja se trguju daleko ispod booka (do čak 0,2 booka).

Da bi se opravdalo ovu cijenu IGH bi morao imati prihode i dobit iz 2007. i to par godina tako, a to će se teško više ikada postići, da ne kažem nemoguće.


Godinama nije bilo ovakovog prometa..je da nije milijunski …al krenulo je

Meni se isto ne čini kao par komada…jer kada je padalo po -10% sa 3 dionice onda je bila apokalipsa…a kada raste na 1798 komada onda je slučajno? Nešto se evidentno događa… Ja više ne vjerujem u onu teoriju netko s par komada diže cijenu,a ovce idu za njim…

Ostale su 252 dionice na bidu ispod 200,00 Kn.

Između 200,00 i 300,00 nema niti jednog prodajnog naloga.

Slijedeći prodajni nalog je na 333,30 Kn (17 kom).

Iza njega je prodajni nalog s 3 dionice po 450 Kn.

Zatim slijedi puno veći nalog od 12 dionica po 900,00 Kn.

Još jedan od 50 kom ispod 1000,00 Kn.

A Bare pjeva: Gdje je nestao BID?

Ja sam stavio ASK na 15.000 kn

Vidljiv nalog od 300 kom.
Prva tranša.

Tko se ukrcao na 75 kn , se ukrcao….
Ostali ce pričati.

Izvršio dokup dodatnih 200 komada po najvišoj cijeni danas…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kupio po 117, prodao dio po 135.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-slab-promet-institut-igh-dobitnik-dana/ar-146239/

Uvjerljivi dobitnik dana bio je Institut IGH (ZSE:IGH-R-A) koji je uzletio 27,1 posto, na 136,95 kuna, uz 219 tisuća kuna prometa. Razlog ovakvom uzletu valjda tražiti u početku realizacije projekta Kupari kojeg vodi tvrtka Avenue ulaganja čliji je vlasnik, baš kao i u slučaju Instituta IGH i Hidroelektre niskogradnje, ruski investitor Sergej Gljadelkin.


Izvršio dokup dodatnih 200 komada po najvišoj cijeni danas…..

Svaka čast na hrabrosti, taman na 500% iznad knjigovodstvene vrijednosti tvrtke.



Izvršio dokup dodatnih 200 komada po najvišoj cijeni danas…..

Svaka čast na hrabrosti, taman na 500% iznad knjigovodstvene vrijednosti tvrtke.
[/quote]

Neko mora i gubiti na burzi, tako kaže statistika…. 🙂

Prosjek mi je 95 kn

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Mnogima je prosijek ispod 100 kuna ,uz mali volumen trgovanja, pa nisu svi mogli kupiti ..
Mojih cca 2000 kom kupovano od 130-70 kuna .Ukupno 2699 kom ,neki malo varaju.

Ima ovdje jedna mala zelena točkica u Poslovnim prihodima, nakon puno crvenih. Konačno!

http://www.mojedionice.com/dionica/IGH-R-A

Iako to još uvijek mnogima ništa ne govori, niti ne pojašnjava.

Što znači zelena točkica?

Ostali građevinari imaju sve zelene točkice pa se trguju duboko ispod booka.

Neki sve ove godine rade bez gubitka pa im je cijena dioice nigdje.

Koliko dobiti bi trebao ostvariti IGH da dostigne book od 140 kn?

New Report

Close