IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U rujnu izdano 30 posto više građevinskih dozvola

“cesta, pruga, cjevovoda, mostova, brana, ostalih infrastrukturnih projekata, sportskih terena i dr”.
Konačno je krenulo.

http://www.seebiz.eu/rexpo-2016-velika-investitorska-imena-u-zagrebu-traze-poslovne-prilike/ar-146056/

Institut IGH d.d. sponzor je panela pod nazivom „Ključni infrastrukturni projekti na europskim prometnim koridorima u RH i BiH”, na kojem će sudjelovati i Oleg Butković, ministar mora, prometa i infrastrukture.

Bilo bi jako zanimljivo provjeriti i usporediti prezimena vlasnice/osnivačice rexpo-a i člana uprave igh… A onda potražiti vezu na fejsu… A nakon toga upitati na skupštini kako firma sa tolikim gubitcima možz biti zlatni sponzor… I koliko je do sada dogovoreno poslova na rexpu koji se već neko vrijeme sponzorira… Mislim da bi dioničari to voljeli znati… A i troškove zlatnog sponzora…

IGH fino raste.
Sad nitko ne komentira…

Bih ali na žalost prerano sam izašao….

Jednostavno zakon ponude i potražnje, makar i na malim prometima.
Na nikakvim prometima je padalo, a sada će na još manjima rasti jer očito je da nitko nije raspoložen za prodaju. Pogledajte ASK, na nijednoj drugoj dionici nije tako šupalj…

i to sve sa 146.000 kuna….

hehe ovaj i kupuje i prodaje : – =

malo nabijanja preraspodjele pred zimu, krenuli svi građevinci

Ask je manje bitan. On je promjenjiv tako da sutra može biti obrnuto.

Mislim da je vrlo izgledno daljnje napredovanje IGH.

Mislim da će povući i ostale građevinare.


Ask je manje bitan. On je promjenjiv tako da sutra može biti obrnuto.

Mislim da je vrlo izgledno daljnje napredovanje IGH.

Mislim da će povući i ostale građevinare.

Vrlo dobra želja, iako je žalosno da dionica na 4 booka i gubitaškim poslovanjem, povlači dionice na 0,4 booka i pozitivnim FI.

Nije sve onako kako bismo mi željeli Zvonko.

Danas u Slobodnoj Dalmaciji.

Počeo projekt Kupari.

Kviz pitanje: Tko je vlasnik IGH i tvrtke koja je preuzela Kupare?

New Report

Close