IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SKANDALOZNI DETALJI NATJEČAJA: Pelješki most žele graditi fantomska poduzeća sa dva zaposlena!

Odmaramo malo?



Super prosjek ,a pitanje količine

Kolega,
ako pratite IGH onda morate znati da je i na manjim količinama klizala od 800 kn prema 62..Zašto tada niste komentirali?
Ovo će sasvim sigurno biti lijepa priča ali treba strpljenja.Ja nemam nikakve dvojbe oko sposobnosti novog vlasnika da firmu pogura prema starim stazama slave.
ja znam da 16700kn kolika je bila na Top-u će biti teško ostvarivo ali ova cijena dionice od 100kn je zanemarivo mizerna a Gljadelkin će naći način kako i kada ju lansirati na njemu prihvatljive razine.Siguran sam da je to osjetno više od razina prvog dokapa a to je 760 kn.
Samo laganini i bez nervoze.
[/quote]

Vrlo dobar osvrt 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/IGH-fin2016-3Q-NotREV-K-HR.pdf
Ovdje i dalje po starom, gubitak na gubitak. 15 milja

Da te ispravim – 4,56 milje. Tri puta manje. Uglavnom, gubitak je bitno manji iz svakog novog i novog izvješća. Krediti se vraćaju, radi se i ide se polako prema nuli. Valjda ćemo uskoro dočekati i rad s dobiti.
@ bananko
Ne širi dezinformacije.

trial@
Konsolidirani gubitak razdoblja je 14,8 milijuna kuna. U čemu je problem?

g. banako je u pravu. osobno sam provjerio fin. izvjestaj i jamcim da je tako kako bananarama kaze

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nepuni 5 milj minus

jedno je sasvim sigurno da je OVO NAJ BOLJI FI U ZADNJIH 10 GOD

Pa vi govorite štogod hoćete samo bolji i još bolji dani dolaze mjeseci i godine toje jedino sigurno bilo je dugotrajno i bolno al bitno da se da je iza nas

Kada krene gradnja pelješkog mosta (a i to je konačno blizu), cijena dionice bi trebala krenuti u nekom pravcu………

Ja sam na burzi da zarađujem, a ne da prosipam EX KATEDRA PAMET, što se ovdje na forumu često događa.


nepuni 5 milj minus

jedno je sasvim sigurno da je OVO NAJ BOLJI FI U ZADNJIH 10 GOD

Pa vi govorite štogod hoćete samo bolji i još bolji dani dolaze mjeseci i godine toje jedino sigurno bilo je dugotrajno i bolno al bitno da se da je iza nas

što manje rade, naprave toliko manji minus….krasna perspektiva, nema što

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kad i ne rade, postoje troškovi hladnog pogona, plaće i drugo. Tako da ovo što si napisao je nevjerojatno smiješno i naivno.

New Report

Close