IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledaj koliko je dionica na kupnji, a koliko na prodaji. To već jaaako dugo nije bilo.


Pogledaj koliko je dionica na kupnji, a koliko na prodaji. To već jaaako dugo nije bilo.

pa naravno kada se tiskala cijena prema dolje sa ciljem skupljanja trebalo je moćno popuniti ask … sada kada se prodaju te iste dionice “naivnim” treba popuniti bid razrjediti ask i pretakanjem dionica napraviti privid zainteresiranosti za istima… samo skrećem pozornost na oprez poštenim investitorima…



Pogledaj koliko je dionica na kupnji, a koliko na prodaji. To već jaaako dugo nije bilo.

pa naravno kada se tiskala cijena prema dolje sa ciljem skupljanja trebalo je moćno popuniti ask … sada kada se prodaju te iste dionice "naivnim" treba popuniti bid razrjediti ask i pretakanjem dionica napraviti privid zainteresiranosti za istima… samo skrećem pozornost na oprez poštenim investitorima…
[/quote]

Hvala kolega pošteni,
vidite na vrlo malim količinama cijena dionice je skliznula s 760 na 200 gdje je usao jedan pa drugi rus.
S 200 je na mizeriji od po par tisuća kuna cijena otišla na 70.
Sada kada raste početnim malim koracina Vi nas pokušavate prosvjetliti..nas koji smo ti od 3200 kn, ponavljam od 3200kn..
I sto ja sada da vama kazem osim hvala na brizi-pošteni investitoru.
Ovdje će biti mnogo iznenađanja ali onaj koji ulupa 5 mil eura..Čović i Mezbihovjskij..nisu uludo na 760…a vi sada razmisljjte i dalje zasto.




Pogledaj koliko je dionica na kupnji, a koliko na prodaji. To već jaaako dugo nije bilo.

pa naravno kada se tiskala cijena prema dolje sa ciljem skupljanja trebalo je moćno popuniti ask … sada kada se prodaju te iste dionice "naivnim" treba popuniti bid razrjediti ask i pretakanjem dionica napraviti privid zainteresiranosti za istima… samo skrećem pozornost na oprez poštenim investitorima…
[/quote]

Hvala kolega pošteni,
vidite na vrlo malim količinama cijena dionice je skliznula s 760 na 200 gdje je usao jedan pa drugi rus.
S 200 je na mizeriji od po par tisuća kuna cijena otišla na 70.
Sada kada raste početnim malim koracina Vi nas pokušavate prosvjetliti..nas koji smo ti od 3200 kn, ponavljam od 3200kn..
I sto ja sada da vama kazem osim hvala na brizi-pošteni investitoru.
Ovdje će biti mnogo iznenađanja ali onaj koji ulupa 5 mil eura..Čović i Mezbihovjskij..nisu uludo na 760…a vi sada razmisljjte i dalje zasto.
[/quote]

čovjek se nadljudski trudi na bidu dok se na asku ništa ne događa… ako je tako povoljno pa zašto ne kupite?

Ispravno pitanje je zašto ne prodaju ovi na desnoj strani?

Je li ovo bila navlakuša s onako povećanim bidom?

Sada se prorijedio a dalje…




Pogledaj koliko je dionica na kupnji, a koliko na prodaji. To već jaaako dugo nije bilo.

pa naravno kada se tiskala cijena prema dolje sa ciljem skupljanja trebalo je moćno popuniti ask … sada kada se prodaju te iste dionice "naivnim" treba popuniti bid razrjediti ask i pretakanjem dionica napraviti privid zainteresiranosti za istima… samo skrećem pozornost na oprez poštenim investitorima…
[/quote]

Hvala kolega pošteni,
vidite na vrlo malim količinama cijena dionice je skliznula s 760 na 200 gdje je usao jedan pa drugi rus.
S 200 je na mizeriji od po par tisuća kuna cijena otišla na 70.
Sada kada raste početnim malim koracina Vi nas pokušavate prosvjetliti..nas koji smo ti od 3200 kn, ponavljam od 3200kn..
I sto ja sada da vama kazem osim hvala na brizi-pošteni investitoru.
Ovdje će biti mnogo iznenađanja ali onaj koji ulupa 5 mil eura..Čović i Mezbihovjskij..nisu uludo na 760…a vi sada razmisljjte i dalje zasto.
[/quote]

Jesu, uludo su ulupali lovu. Mozda se firma jednom i oporavi, no dok god je njome upravljala politika i s njome povezana mafija (jer ne znam kako bi drugačije nazvali organizirano izvlačenje love i tunelarenje), a obzirom da je rodonačelnik te ideje sada vec pokojni, nema tu mjesta za ozbiljan biznis. To je leglo starih i desnih HDZ-ovih struktura i uvijek je bila krava muzara.

A i ti Rusi, to je priča za sebe. Mozda i postoje, al ja mislim da je većina te love koja se vraća kroz dokape jednom davno i isisana iz firme. Sad se na taj nacin preuzima, al okolnosti su se unazad nekoliko godina jako promijenile i unatoč podršci politike, svi su pobjegli iz nje, a firma je realno gledano za poslat je u vječna lovišta.

Vidi se, znalac.





Pogledaj koliko je dionica na kupnji, a koliko na prodaji. To već jaaako dugo nije bilo.

pa naravno kada se tiskala cijena prema dolje sa ciljem skupljanja trebalo je moćno popuniti ask … sada kada se prodaju te iste dionice "naivnim" treba popuniti bid razrjediti ask i pretakanjem dionica napraviti privid zainteresiranosti za istima… samo skrećem pozornost na oprez poštenim investitorima…
[/quote]

Hvala kolega pošteni,
vidite na vrlo malim količinama cijena dionice je skliznula s 760 na 200 gdje je usao jedan pa drugi rus.
S 200 je na mizeriji od po par tisuća kuna cijena otišla na 70.
Sada kada raste početnim malim koracina Vi nas pokušavate prosvjetliti..nas koji smo ti od 3200 kn, ponavljam od 3200kn..
I sto ja sada da vama kazem osim hvala na brizi-pošteni investitoru.
Ovdje će biti mnogo iznenađanja ali onaj koji ulupa 5 mil eura..Čović i Mezbihovjskij..nisu uludo na 760…a vi sada razmisljjte i dalje zasto.
[/quote]

Jesu, uludo su ulupali lovu. Mozda se firma jednom i oporavi, no dok god je njome upravljala politika i s njome povezana mafija (jer ne znam kako bi drugačije nazvali organizirano izvlačenje love i tunelarenje), a obzirom da je rodonačelnik te ideje sada vec pokojni, nema tu mjesta za ozbiljan biznis. To je leglo starih i desnih HDZ-ovih struktura i uvijek je bila krava muzara.

A i ti Rusi, to je priča za sebe. Mozda i postoje, al ja mislim da je većina te love koja se vraća kroz dokape jednom davno i isisana iz firme. Sad se na taj nacin preuzima, al okolnosti su se unazad nekoliko godina jako promijenile i unatoč podršci politike, svi su pobjegli iz nje, a firma je realno gledano za poslat je u vječna lovišta.
[/quote]

Kolega Fahro,
apsolutno nisam HDZ-ovac a ne vidim kako je to leglo STRAROG HDZ-a….pa pobogu, ako ste krščanin, firma je u rukama stranog kapitala…ali eto Vi ionako sve znate čak i da su Rusi ulupali vlastiti novac od IGH..pa zar tu treba išta dodati.
Prijedlog! parkirajte se na 70 kuna opet pa čekajte… ja ću vam prodato na malo više nego li je Mežbihovskij kupio na 760 kao i Čović—dakle vidimo se na cca 949…tada će svi pisati kako je sve divno i krasno..pa čak i vi kada kupite od mene..
Nadam se da ste me razumijeli, pošteni investitore Fahrudine i Bog Vas blagoslovio.

@ fahrudin

Što se zamaraš s ekipom koja je kupovala ovu dionicu po 60 – 100 kuna, dok IGH posluje s minusom. Ti ćeš pametno kupovati kad poslovanje bude pozitivno? Po kojoj cijeni? Bio bih ti zahvalan da nas poštediš svojih bezveznih izjava o nekakvim rusima, urotama i sličnim stvarima koje očito nisi do kraja shvatio, usvojio ili makar samo prožvakao. Jasno je zasto pises takve postove, uglavnom zato jer nisi kupio na vrijeme, odnosno nisi znao procijeniti situaciju i okolnosti vezane za IGH.

To što ti ne vjeruješ u oporavak građevinskog sektora, ne daje ti pravo da ovdje pišeš najblaže rečeno nebuloze.

Super prosjek ,a pitanje količine


Super prosjek ,a pitanje količine

Kolega,
ako pratite IGH onda morate znati da je i na manjim količinama klizala od 800 kn prema 62..Zašto tada niste komentirali?
Ovo će sasvim sigurno biti lijepa priča ali treba strpljenja.Ja nemam nikakve dvojbe oko sposobnosti novog vlasnika da firmu pogura prema starim stazama slave.
ja znam da 16700kn kolika je bila na Top-u će biti teško ostvarivo ali ova cijena dionice od 100kn je zanemarivo mizerna a Gljadelkin će naći način kako i kada ju lansirati na njemu prihvatljive razine.Siguran sam da je to osjetno više od razina prvog dokapa a to je 760 kn.
Samo laganini i bez nervoze.

New Report

Close