IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

broj uvrstenih dionica 2006 i 2016 ,,uocavas razliku?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hmm..ipak se kreće ali u odnosu na ostale dionice iz branše, pogotovo THNK, mizerno i nikako.
Kako god se postavi na ask oko 90 bude momentalno progutano. Netko skuplja več duže vrijeme (oko 6 mjeseci) vrlo pazljivo ali se ne vidi u top 10…
I sam bih trebao u kupovinu, osječam to, ali sam dobro opečen na IGH pa malo dvojim….hmm!

Slažem se. Ja ću nešto ipak čopnuti!

Kako je krenulo, još malo pa neće biti ništa na strani prodaje!

Dok se vi premišljate, netko drugi je već počeo.

Još malo pa nestalo ispod 100,00 kunića!

Previše puta su se svi opekli kupnjom pred izvješće, tako da treba biti jako hrabar.

Ne znam da će ovo izvješće biti drukčije od prijašnjih.

opet ista priča, s malo love diže se cijena ovog gubitaša ne bi li se navuklo nove naivne kupce koje će konačno preuzeti slabo vrijedne papiriće od vječitih drukera na ovoj temi

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@ pozitiva2
U zadnjih nekoliko godina svi koji su se “opekli” kupnjom pred izvješće na nižim cijenama od sadašnje, sada više nisu opečeni. Već nasmiješeni.

Koliko je još ostalo komada do dvjesto kunića? Ha, ha, ha!

Nemam ništa protiv da poraste, ali kažem da su izvješća i prihodi tu uvijek loši.

Ne vjerujem da se je nešto značajno poboljšalo u poslovanju.

Tko smatra da će biti bolje neka kupuje.

pazite se ljudi da ne nasjednete… prepoznatljiv obrazac kao i na mnogim dionicama… ipak previše prozirno… ekipa je odlučila uzeti vam novac…

New Report

Close