IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema tu nekog velikog posla, izgleda samo pumpanje na malom prometu.

Ne znam zašto je onda nedacvno PBZ prodao svoje potraživanje po kreditu danom IGH-u jer znamo da se banke ne odriču lako svog kolača (kamata, zateznih kamata i sl….a sigurno su ga prodali i s dobrim diskontom onom fondu rizičnog kapitala).

Oni izgleda nisu vjerovali da će otplata teći uredno dalje budući da nije išla ni do tada.

Jel mi to zlonamjerno pišemo stvari koje ne znamo, ili namjerno lažemo?
Koliko ja znam, sve otplate kredita idu uredno sukladno predstečajnoj nagodbi. Tebi je pametnije i ne napisati ništa, nego ovakve nebuloze.
Blam.



Nema tu nekog velikog posla, izgleda samo pumpanje na malom prometu.

Ne znam zašto je onda nedacvno PBZ prodao svoje potraživanje po kreditu danom IGH-u jer znamo da se banke ne odriču lako svog kolača (kamata, zateznih kamata i sl….a sigurno su ga prodali i s dobrim diskontom onom fondu rizičnog kapitala).

Oni izgleda nisu vjerovali da će otplata teći uredno dalje budući da nije išla ni do tada.

Jel mi to zlonamjerno pišemo stvari koje ne znamo, ili namjerno lažemo?
Koliko ja znam, sve otplate kredita idu uredno sukladno predstečajnoj nagodbi. Tebi je pametnije i ne napisati ništa, nego ovakve nebuloze.
Blam.
[/quote]
pustite zlobnike, samo vi uživajte u rastu i zaradi, nisu neke količine, ali bit će i toga, ipak ste dočekali nekakav rast, čestitke

Netko nudi 90 kuna za dionicu i nitko mu ne želi prodati. A još jučer, nekima je i 70 kuna bilo preskupo.

Tako je to na burzi kolega.
Nadam se da ste utapali na 86-94kn jer moramo popuniti GAP na 75kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Treba ga popunjavati na 80+ kuna, a ne na 75.


Treba ga popunjavati na 80+ kuna, a ne na 75.

Evo ga, danas se gap popunio izmedju 82,01 – 88, pa zavrsmo opet vračena na 94….eto gap je riješen pa u nadolazečem periodu idemo mi prema onome što je Gljadelkin iskrcao lovu i preuzeo a to je 190 kn…zatim kada riješimo taj gap, idemo mi prema 760 na koliko je ušao Veniamin i Čović s silnom lovom..oni neće izgubiti niti su utukli lovu u prvom dokapu na 760 da bi izgubili..ja sam siguran da neće izgubiti a Vi?

Dobro zboriš ALI treba to dočekati tamo negdje u budućnosti za 7-8 god. ako i onda. Nema prometa, nema ulagača. Većina propala a ono malo što vrijedi otišlo vani na strana tržišta, nažalost. Živ ti meni.

Igh napokon funkcionira i samo je pitanje vremena kad će dionica preko 100kn.
Znam nekoliko djelatnika pa znam da se stvari odvijaju u pravom smijeru.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


… 190 kn…zatim kada riješimo taj gap, idemo mi prema 760 …

a onda si pao s kreveta i probudio se….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Dobro zboriš ALI treba to dočekati tamo negdje u budućnosti za 7-8 god. ako i onda. Nema prometa, nema ulagača. Većina propala a ono malo što vrijedi otišlo vani na strana tržišta, nažalost. Živ ti meni.

OK, ali čemu su onda dva ruska biznismena i milijardera ušli u to..?


Igh napokon funkcionira i samo je pitanje vremena kad će dionica preko 100kn.
Znam nekoliko djelatnika pa znam da se stvari odvijaju u pravom smijeru.

Kolega slučajno ih i ja znam i više od nekoliko i svi odreda govore da je situacija u firmi nikad lošija. Ponovo su otkazi u toku, a i puno ljudi koji vrijede je samo otišlo. Ovi što su ostali otići će prvom prilikom kada budu mogli ako se stanje ne popravi.

Nemojte se ljutiti ali malo smara čitati prognoze onih koji drukaju i za rast i za pad. Ja sam osobno vlasnik dionica IGH i u ovom trenutku sam pri dnu oceana:) treba biti realan..ljudi su tu uložili milijune svojih kuna ne zbog mene ili vas,vec zbog sebe i da ih zanima kikiriki onda bi novac ostavili u banci.. Ja osobno vjerujem da ce ovdje u perspektivi biti lijepa zarada,ali do tog trenutka drži gaće:) novac koji ulažeš na burzi nije,nadam se, životna ušteđevina ili kredit… Ja sam svoje pare zaboravio,privremeno, ali čekam dan kada ćemo se ponovno sresti:)
Sve će biti ok,nadam se…nema zarade,ali ni oporavka preko noći. IGH trebaju poslovi,priljev love, a onda je sve lakše..
Živjeli!

New Report

Close