IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A do sada su ga projektirali jedno 5 puta. Sta ocekujes da ce ga jos jednom projektirat?

Lako za projektiranje, što je s nadzorom radova i svim popratnim poslovima i ispitivanjima svega i svačega prilikom radova?!

A znamo tko to jedini u HR može raditi !!!

Znači o tome uopće nema razgovora, jedino je bitno da je projekt gotova stvar, a je!
Zato uživajte oni koji ste u ovoj dionici!


A do sada su ga projektirali jedno 5 puta. Sta ocekujes da ce ga jos jednom projektirat?

Dakle, svaki građevina mora imati idejni, glavni i izvedbeni projekt.
Po meni ima tu još projektiranja jer tek kreće natječaj za gradnju.

Domaća zadaća
http://www.hrvatske-ceste.hr/default.aspx?id=78
Tu vam sve piše.
Pogledajte zadnje tri godine

Odnosno da budemo konkretni:
http://www.hrvatske-ceste.hr/UserDocsImages/javna_nabava/Plan%20nabave%202016/PLAN%20NABAVE%20IV-XII%202016.pdf

Nadzor nad izgradnjom mosta kopno-Pelješac s pristupnim cestama 68.000.000,00

… a placevi na kojim će se raditi pristupne ceste. Čiji su ? Op.a.

dvije god cjena dionice je striktno kontrolirana i to je dobar znak za samu dionicu

to znači daslobodnih dionica nema a posebno nekih količina koje su značajne
ovako trgovanje sa jednim te istim dionicama kupi prodaj to je klasično sakupljanje i cjeđenje jer količina nema

e sad je drugo što puno dioničara svoje dionice zamrzli jer ulazi su bili veliki za razliku od trenutne cjene zato se i trguje sa jednim te istim količinama koji stvara prividnu trgovinu
ništa zabrinjavajuče več dobar znak


… a placevi na kojim će se raditi pristupne ceste. Čiji su ? Op.a.

tražio sam na ARKOD-u i nisam ništa našao. Vidi se gradilište ali zemljište pripada fizičkim osobama.
Imate li neke stvarne brojeve i podatke?


…dakle, svaki građevina mora imati idejni, glavni i izvedbeni projekt.
Po meni ima tu još projektiranja jer tek kreće natječaj za gradnju.

Aha dobro. Ima tu jos svakakvih projekata. Znaci jos jedno njih 6,a od toga ih je 5 u mokrim snovima.Ali da skratim pricu gdje ocekujes cijenu dionice s obzirom na ovoliki broj projekata za istu stvar.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



… a placevi na kojim će se raditi pristupne ceste. Čiji su ? Op.a.

tražio sam na ARKOD-u i nisam ništa našao. Vidi se gradilište ali zemljište pripada fizičkim osobama.
Imate li neke stvarne brojeve i podatke?
[/quote]

Tko zna kome što pripada, a što je u zemljišnim knjigama proknjiženo i upisano, a što nije. Uglavnoim, stara je priča da je Jure Radić čim je krenula priča sa tim mostom, u ime IGH od domicilnog stanovništva po bagateli pokupovao sva zemljišta (ili barem bitnu većinu) kojima treba ići trasa pristupnih cesta. U ne tako dugom razdoblju koje slijedi, kada krene sve to s tim mostom, vidjet ćemo i znati puno više nego sada.

Teško da ovo može bez IGH-ovog upliva.

Petrinja počela projekt vrijedan 345 milijuna kuna

Po novome, drugi u top ten sa 50.000 dionica više nije Venjamin Mežibovski, već http://www.zagreb-montaza.hr/
Bilo bi zanimljivo znati po kojoj cijeni su te dionice prešle u ruke novog vlasnika. Tada bismo znali i nekakvu realniju vrijednost Firme.

ovakva trgovina sa 1il 2 dionice par zar to nije zabranjeno pa zar to nije smiješno i jadno

New Report

Close