IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

12 posto? Mogao si tako napisati i 120 posto. Tipkovnica sve trpi. Zarada je kad prodaš s dobitkom. Ti na kraju godine sve prodaš? Pa onda vidiš koliko si zaradio? Ali avaj.
Moraš znati da dok ih ne prodaš, nisi izgubio, ali niti zaradio. Vidi danas svoj Vupik.
Ja IGH dokupljujem svaki mjesec i što je duže ovako niska cijena, ja sve sretniji. A sve će to doći na svoje. Ništa ti ne brini.
Stvari su se pretvorile u dugoročna ulaganja, ali nema veze jer je prosjek ulaza sada već zaista veseo, kao i količina dionica. Ionako mnogi meritorni izvori tvrde da su dionice dugoročna ulaganja, pa eto, neka. Nije problem. Bitno je da je život lijep i da zbog dionica druge stvari ne pate.
Uživajmo u novih 365 dana nebrojenih mogućnosti koje su pred nama.

Mia pa do kad vise mislis pisati jedno te isto.
Pa covjek ulazi od 4.000 i govori kako je ovo best buy a meni se briše (i opet ce) koji govorim da ide ispod 100 kuna

A gle ispod 90 kuna

Igh ne radi nista bitno, posla nema, jos manje ce ga biti, sposobni su napustili tvrtku, tu su Rusi a nitko ne zna zašto

Nije ovo prilika bar ne jos
Treba biti strpljiv ljudi

Neka se istrese ispod 60 pa onda razmisliti i polako s bida skupljati

@ pobjedaaaaa

Kad bi svi ulagači bili kao ti, ova bi se burza mogla komotno istog trena zatvoriti.
Srećom, ima ljudi koji ulažu svoj novac i održavaju kakvu-takvu likvidnost, ali i barem donekle štite cijenu kakva god ona sada bila.
A ti si onaj kome je i po kunu sve preskupo. Zato ti i dalje grčevito drži svoju lovu i piši ovdje kako sve propada. I soli nam pamet i dalje.

“Sposobni su napustili tvrtku”, a “tu su Rusi, a nitko ne zna zašto”
Što ti sve možeš napisati i ostati živ.
Evo, ovdje ti piše zašto je Sergej ovdje, ali i u IGH-u. Dobro si pročitaj i dobro razmisli. Radi se o milijardama eura.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/303068/Default.aspx

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/institut-igh-siri-portfelj-usluga-na-odjel-za-fondove-eu/

IGH nadzire gradnju i pronalazi greške.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/310912/Default.aspx

Butković otkrio koji se infrastrukturni projekti nastavljaju

Konstantno neki planovi a dionica tone kao kamen, dosta je vise obecanja.

Ova dionica pada i padat ce ne toliko zbog posla kolko zbog likvidnosti na toj dionici..pa neki silom prilika moraju van pa prodaju po bidu kolko god da je nisko postavljen zato kratkorocno mislim da ne bude to dobro..
Imam dionice Igh i izaci cu kad budem na -10% ulozenog..to mi je prihvatljivo

više od 2god isti način sakupljanja

sa sićoo m silovito sruši i lagano dokupljivanje

A možda joj se namjerno drži ovako nizak prosjek, kako bi tromjesečni bio vrlo povoljan, ako se Sergej odluči za potpuno preuzimanje firme.

Nadam se da ce platiti iznad tromjesecnog prosjeka, barem kao sto je bilo na vernu nedavno

New Report

Close