IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


😀😀 ne brini tuđu brigu 😃😃
Kao što sam rekao, parkirao sam ovdje nešto novaca na rok od 10 godina. Jednim dijelom iz emotivnih razloga. Moja pokojna majka je tu provela čitav radni vijek i na žalost dosta prije mirovine je otišla na drugi svijet. S druge strane, ne vjerujem da je Rus tu uložio da izgubi. Pa, kud puklo da puklo. Kad vidim tih 400 kom na računu, uvijek se prvo sjetim nje 😔

Nemojte nikad mješati investiciju i emocije. Tako se najbrže gube novci. Za dionicu se isto tako ne treba vezati, i ako dionica ne valja (neki to mogu neki ne) priznati sebi pogriješio sam, prodati i ići dalje. Najtežu lekciju o tome je ovdje naučila MiaIII. I nemojte pisati da Rus nije kupio firmu da bi izgubio novce, a mnogo pametniji ljudi od njega su došli do bankrota. Uostalnom, već mu je nekoliko firmi propalo u Hrvatskoj. Vjerovatno nije ni njih otvorio/kupio da bi na njima pogubio novce, ali je. Tako da ta teza ne povećava baš sigurnost ove dionice

Sve stoji, nemam kaj reći 😀.
Ipak, mislim da je moja investicija na ovim cijenama dugoročno dobra. Vrijeme će pokazati jesam li bio u pravu ili ne.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!



😀😀 ne brini tuđu brigu 😃😃
Kao što sam rekao, parkirao sam ovdje nešto novaca na rok od 10 godina. Jednim dijelom iz emotivnih razloga. Moja pokojna majka je tu provela čitav radni vijek i na žalost dosta prije mirovine je otišla na drugi svijet. S druge strane, ne vjerujem da je Rus tu uložio da izgubi. Pa, kud puklo da puklo. Kad vidim tih 400 kom na računu, uvijek se prvo sjetim nje 😔

Nemojte nikad mješati investiciju i emocije. Tako se najbrže gube novci. Za dionicu se isto tako ne treba vezati, i ako dionica ne valja (neki to mogu neki ne) priznati sebi pogriješio sam, prodati i ići dalje. Najtežu lekciju o tome je ovdje naučila MiaIII. I nemojte pisati da Rus nije kupio firmu da bi izgubio novce, a mnogo pametniji ljudi od njega su došli do bankrota. Uostalnom, već mu je nekoliko firmi propalo u Hrvatskoj. Vjerovatno nije ni njih otvorio/kupio da bi na njima pogubio novce, ali je. Tako da ta teza ne povećava baš sigurnost ove dionice
[/quote]

Kako paušalno rečeno, onako samo tako … “Uostalnom, već mu je nekoliko firmi propalo u Hrvatskoj“. Svašta ćemo mi pročitati na ovom forumu.
Alias, ti očito znaš stvari koje nitko drugi ne zna. Valjda niti sam Rus o samome sebi.

Idući tjedan ruski ‘happy end’ za Kupare?

Veniamin Mezhibovskiy prebacio dionice na svoje ime.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-A

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zracna-luka-pula-institut-igh-i-airport-consulting-vienna-zapocinju-izradu-master-plana-/850441.aspx

radi se radi i to pungas samo u tišini

mojih 1200 kom nebu dobil da ruše i drže cjenu idućih 100 god



😀😀 ne brini tuđu brigu 😃😃
Kao što sam rekao, parkirao sam ovdje nešto novaca na rok od 10 godina. Jednim dijelom iz emotivnih razloga. Moja pokojna majka je tu provela čitav radni vijek i na žalost dosta prije mirovine je otišla na drugi svijet. S druge strane, ne vjerujem da je Rus tu uložio da izgubi. Pa, kud puklo da puklo. Kad vidim tih 400 kom na računu, uvijek se prvo sjetim nje 😔

Nemojte nikad mješati investiciju i emocije. Tako se najbrže gube novci. Za dionicu se isto tako ne treba vezati, i ako dionica ne valja (neki to mogu neki ne) priznati sebi pogriješio sam, prodati i ići dalje. Najtežu lekciju o tome je ovdje naučila MiaIII. I nemojte pisati da Rus nije kupio firmu da bi izgubio novce, a mnogo pametniji ljudi od njega su došli do bankrota. Uostalnom, već mu je nekoliko firmi propalo u Hrvatskoj. Vjerovatno nije ni njih otvorio/kupio da bi na njima pogubio novce, ali je. Tako da ta teza ne povećava baš sigurnost ove dionice
[/quote]
S obzirom da ste me imenovali u svom lamentiranju, ne mogu reci da niste u pravu. Ali ipak spomenuti cu da mi je trenutni gubitak na cijeni dionice od 105 kuna- 69%. ja ju uskoro vidim na barem ???……potpuno sam miran i cekam da krene a Vi?

http://www.seebiz.eu/ek-neizvjesna-buducnost-schengena-ne-rusi-peljeski-most/ar-122328/

Avenue Grupa i IGH svuda

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=1055907&pojam=IGH

Bit će veselo kad saznamo da se Avenue Grupa javlja na tender za Pelješki most. A čini se da mogućnosti i reference za takvo nešto imaju.

10% up? što se događa? Očekuje se pozitvno FI?

@ Mangat

Događa se puno poslova koji se ostvaruju i koji se očekuju. A rezultat takvoga nečega uvijek se oslikava na FI.

Čini se da Gljadelkin nije bezveze uletio u ovu firmu sa tolikim milijunima i to u trenutku kad je bila na koljenima.

New Report

Close