IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesan nešto krivo poveza ili je vlasnik IGH kupuje Kupare???
Bit će građenja kompleksa koji je na RTLu većeras prikazan, 5,6 velebnih hotela…


Hah, na 30 kuna bi uzeli još dosta toga. Ali sumnjam u taj scenarij. Vjerujem da ima nešto u onoj "kad nitko neće, uzmi ti".
no problem,ima tu par koji izvlace arsenale i dokupljuju jos od 1xxx-2xxx kn.
no to je bilo davno.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ništa vam nije krivo promaklo. predsjednik uprave IGH je predavao ponudu za Kupare. Definitvno će biti posla za IGH, projektiraje a poslije i nadziranje izgradnje takvog kompleksa nije mala stvar.

Lorencin: ” nije lako bilo naći investitora sa 100 milijuna Kna…” , vlasnik IGH

Manje je znano i ne baš na sva zvona oglašeno da IGH okuplja konzorcij hrvatskih građevinara koji bi sudjelovali u gradnji cesta i željezničkih projekata na Kosovu. Riječ je o autocestama i željezničkim pravcima koji Prištinu povezuju sa Nišem, Mitrovicom i Peći.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/to-ce-biti-luksuz-kakav-u-hrvatskoj-jos-nije-viden-1030492

Ne staje se samo na Kuparima.

Rusi nakon Kupara ciljaju na još jednu dubrovačku hotelsku grupaciju?

Uz to, jučer je Zagreb vodoopskrba i odvodnja sa IGH-om sklopila ugovor o projektiranju vrijedan 31 milijun kuna. Amenovao Bandić.

Prvi puta 3000 eura, sada 300 kn…. gubitka, i jednako bole !
Ova je dionica, ma nema finog načina da se to kaže…..svi znate na što mislim.
U međuvremenu sam imao 200 % dobiti na malom VERNU, bio je po 50 kn,nikom na putu..KOSN je fino potegnuo, Podravka, puno je dionica puno poteglo, ovdje je novac propao, ostao… sve čekajući bolje dane.
31 milijun kuna je taman za plaće. Za preživjeti.
Čini mi se da će više sreće biti na OPTE.
Ovo nije nagovor na prodaju. Svoje nisam prodao, niti ću prodavati. Mali novac, velika škola !

Neke su odradile, neke tek budu.
Što izlažeš svoj novac u ovakav žrvanj, ako si sklon frustracijama?

Slijedeći tjedan izlazi FI za treći kvartal. Možda budeš malo manje frustriran.

Jedan kvartal ne čini proljeće !
Nisam frustriran, samo sam realan.
Ovdje je prošla baka sa kolačima. Radi ulagača koji je napisao da je ovdje uložio 400 komada rado bih da nisam u pravu, a čini se da jesam.

😀😀 ne brini tuđu brigu 😃😃
Kao što sam rekao, parkirao sam ovdje nešto novaca na rok od 10 godina. Jednim dijelom iz emotivnih razloga. Moja pokojna majka je tu provela čitav radni vijek i na žalost dosta prije mirovine je otišla na drugi svijet. S druge strane, ne vjerujem da je Rus tu uložio da izgubi. Pa, kud puklo da puklo. Kad vidim tih 400 kom na računu, uvijek se prvo sjetim nje 😔

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Ne, rulet je kratkoročna igra. Što će biti sutra ili za godinu dana, nemam pojma. Ali s obzirom da mislim da će firma preživjeti, ušao sam u nju. Jer ne kupuje se kad svi kupuju nego kad nitko neće.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

New Report

Close