IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Taj koji je to rekao uopće niti ne zna da u Hrvatskoj negdje postoji neka burza i dionice.

Avenue grupa kupuje kupare,a ta ista Avenue grupa je vecinski vlasnik IGH


Možda si u pravu. S druge strane, ja sam nekako mišljenja da je sada vrijeme za dugoročno zauzimanje pozicija na onim građevinarima za koje mislimo da neće završiti u stečaju. A moje mišljenje je da IGH neće. Eto, živi bili pa vidjeli.
na svakoj okrugloj brojki ovako nesto .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Samo jedna ponuda za Kupare

Ispred ponuditelja, Avenue grupe, bio je prisutan direktor tvrtke Avenue ulaganja d.o.o., koja je s tvrtkom Avenue Europa predala ponudu, Ivan Paladina, koji je i predsjednik Uprave IGH, a u kojoj Avenue grupa ima većinsko vlasništvo u IGH, .

“Predali smo vrlo zahtjevnu ponudu na kojoj smo dosta i ozbiljno radili, tu su i sva tražena bankovna i druga jamstva koja su bila vrlo zahtjevna, kao i master planovi na kojem je radio međunarodni tim arhitekata i koji su u prvom valu investicije predvidjeli izgradnju dva hotela s 400 luskuznih soba na razini pet zvjezdica”, kazao je Paladina, dodajući da će više o svojim planovima za Kupare moći reći nakon što se vidi hoće li njihova ponuda biti prihvaćena ili ne.

@ inverter

Ne živim u iluziji da ću pogodit dno na ulasku ili vrh na izlasku. Ako sam ovdje parkirao nešto novaca na rok od 10 godina, vjeruj da mi je svejedno dali sam ušao po 108 ili 70 kuna. Kupio sam 400 komada za novac koji mi ne treba i prosjek mi je 108,20 kn. Nek stoji, ja vjerujem da će to dugoročno biti ok. A i ako neće, neću biti gladan.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


@ inverter

Ne živim u iluziji da ću pogodit dno na ulasku ili vrh na izlasku. Ako sam ovdje parkirao nešto novaca na rok od 10 godina, vjeruj da mi je svejedno dali sam ušao po 108 ili 70 kuna. Kupio sam 400 komada za novac koji mi ne treba i prosjek mi je 108,20 kn. Nek stoji, ja vjerujem da će to dugoročno biti ok. A i ako neće, neću biti gladan.

a 30 kn ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

haha..30 kn ne bute vidili..ovaj kvartal će biti puno bolji..

Hah, na 30 kuna bi uzeli još dosta toga. Ali sumnjam u taj scenarij. Vjerujem da ima nešto u onoj “kad nitko neće, uzmi ti”.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Ovdje svaki kvartal ista priča. Od ovog kvartala krecemo. I onda katastrofa, osim onom koji ima dionice. On kaže; pa nije toliko loše. Prošli su bili još gori. Od sljedećeg krece. I takva ista prica vec 20 kvaartala.valjda cete jednom pogoditit.

@alias A baš tako, po prqavilu velikih brojki moramo jednom i pogodit. A nije da nema posla, ušao je novi vlasnik, firma se restrukturirala, sve su naznake da slijedi pozitivan trend..

A tko će više znati. Iz firme dolaze informacije na kapaljku. možda i zato jel je sve manje pratim. šta je najgore izašla je iz radara mnogima i puno toga se mora promjeniti i poboljšati da bi dionica krenula s rastom. prije je još vrijedilo da je nekad bila 17000kn. sad su ljudi i to zaboravili. više nit ne prolazi lopininih p/b ovdje kad ga je zbrajao svaki dan. njegov med i mlijeko se uskoro ukesilio kad je igh trebalo raditi ispravak vrijednost. prošle godine je mislim prvi kvartal bio ok i pomislio sam možda se nešto pokrenulo, ali ostala 3 su bila katastrofe ponovo. po meni dobit u jednom kvartalu ne donosi proljeće.

New Report

Close