IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skroznavi

Nema veze što je na 114kn. Svi su na njoj zaradili masne pare kupujuci po najniže i prodavali po najviše. Pitaj koga hoces.

Invest
Isto kao DDJH što je zauzet izradom oklopnjaka

Neko jesu, a neki nisu.

Povremeno svratim i do IGH….. i još uvijek se prenerazim koliko sam novaca ovdje izgubio. Bermudski trokut.
U prvom navratu sram me i reći, sada skromnih 300 kn i jednako me ljute. Ovu dionicu priznajem da držim kao Spomenik gluposti. Monumentalan je !
U budućnosti je ipak projekt izgradnje mosta, pa nizinska pruga Zagreb- Rijeka… dionica lijepo tone, super za trejdanje, samo nisam od te navade, pa uljudno i bez poruge osim na vlastiti račun pitam- naslućuje li itko budućnost ove dionice?
Ingrin poučak, onako kako ga se sjećam- kada je krenula trgovina, za određenu neveliku svotu, ne sjećam se točnog iznosa, ali vjerojatno cca 100 eura, mogao sam ženi kupiti jedan par cipela ili dionice Ingre. Pred slom tržišta za uloženi novac mogao sam joj kupiti čitav dućan cipela. .
Sada je dionica ispod 3 kn.
Sjećam se i IGH na 11 000 kn.
Nekako mi se čini da je budućnost ove dionice daleeeka i neizvjesna, mada bih volio da griješim.
Odavno ne pratm građevinare, jesu li svi ovako potonuli ?
Svima lijepi pozdrav.

Svi smo mi na određenoj dionici popušili lovu. Mene je isto sram priznati koliko sam izgubio na Transadriji i Industrogradnji.
Za ovu dionicu sam emotivno vezan i često pratim i temu i financijska izvješća čisto iz razloga jer mi je pokojna majka radila tamo. I unatoč tome, do danas nikad nisam imao niti jednu. A danas sam ih kupio 220 jer vjerujem da firma ima budućnost i perspektivu. Živi bili pa vidjeli…

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

25-crveno, hvala.
Na iskrenosti i iznesenom osobnom stavu.
Sve za 5!

Meni od svake relativno dobre mjesečne plaće ostane slobodnih oko 5.000 kuna za koje svaki mjesec kupim dionica koliko se može u tome trenutku dobiti ih. Što je cijena niža, ja kupujem sve više dionica. Prosjek ulaza se time opako ruši. Srećom da nisam počeo kupovti na 11.000 kuna. Ha-ha!
Sad će neki mudrac reći da nije li bolje bilo kupiti sada za svu tu lovu na 110 kuna.
Oni da sada krenu kupovati, ne mogu skupiti dionica koliko ih ja imam, a da ne napucaju cijenu na trostruki iznos.
Naravno da kupujem ove dionice jer ZNAM da će se to vrlo uskoro isplatiti. Kako i zašto, znaju oni koji znaju, a za ove druge me nije niti briga.

trial………. ima li tu malo zlobe ? A vjerujem da niste zlobni.
Kada bismo svi znali kada ući, a kada izaći, svi bi bili jaaako imućni.
Ali to tako ne funkcionira.
Ipak, ima općenitih pravila, kupuj kada padne,jedino što ne znaš dokle će, ovih 110 kn danas stvarnosti izgledalo je pred par godina podrugljivo, kupuj dok je cijena niska, kupuj dok umjereno raste……. onda se bavi nečim drugim, pa onda prodaj.
Sve izgleda tako jednostavno, a nije… i SVI smo nekada negdje izgubili, ali i dobili .
Osobno ipak vjerujem u ovu dionicu, samo mi se to čini prilično dalekom budućnošću..

@ zlocesti

Zlobe? Od kuda ti to?

Kupujem za lovu koja mi ne treba, a koju iz principa neću banci ostavljati na tekućem, a niti im dati na vezanu štednju za sitnu kamaticu.
Uopće se ne zamaram. Kad se pojavi lovica, ajmo na brokerski, pa na bid.
Ovo su povijesno najniže cijene dionica IGH. Da li će još niže? Tko zna? Kupovat ćemo i tada. Ionako pada jer je očito da ju usitno prodaju sitni igrači zbog svojih nekih životnih, dnevnih potreba (za godišnji, za registraciju auta, za novi namještaj, knjige djeci …)

Firma je preživjela, ima novog vlasnika koji je u životu očito uspio u svojoj branši zaraditi ozbiljnu lovu, firma posluje, servisira dugove, a i očekuju se neka bolja vremena. Uz to, vjerojatno će u sinergiju sa Hidroelektrom niskogradnom. Sve to ima svoje zašto.

Vidjet ćemo. Nigdje ne gori.

Život je lijep.

Evo tko ruši cijenu dionice sa prodanih 5 (slovima – pet) dionica.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=IGH-R-A

[emo_ljut]

Koji je atl na igh?


Koji je atl na igh?

Oko 16 kuna, tada je ulazila Dropulić i ekipa.

kolega parchy polovično se slažem s vama … za ovih 500[emo_cool]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close