IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislio sam da si ti ozbiljan tip čovjeka. Ali avaj. Odsad ću te doživljavati manje ozbiljno.

ako si vratio dug to se vidi u novcanom toku i bilanci a ne RdiG.ali to ce to znati. to je za fin strucnjake. sjecam se nedavno kad je igh imao 500 mil ugovorenih poslova. 200 rijesio, ostalo jos manje i opet minus. jel vi to slučajno il namjerno zaboravljate? sjecam se i tebe trial kad si rekao onom nekom tipu sta je prodao po 495kn da je budal.a. Ipak nije bio. Ne znam cemu hvalite firmu koja ocito ne zna posao. Prodaj, pokupi gubitak i kreni dalje. ne se mrcvariti. nisam pametan.

IGH računa na velike infrastrukturne projekte, u planu nova zapošljavanja

trgovanje između sebe samog i ekipe je dokaz samo dobrog poslonja
trenutno i bliskoj budućnos

ovo je građevinar koji bi ce prvi trebao početi oporavljati bar po logici da se oni ipak primarno bave projektiranjem, a znamo da se prvo naruče projekti pa se tek ide u natječaje za izvođače radova (što može povući druge građevinare). Tako da ovdje očekujem skori preokret u poslovanju, puno ranije od drugih građevinskih firmi.


ovo je građevinar koji bi ce prvi trebao početi oporavljati bar po logici da se oni ipak primarno bave projektiranjem, a znamo da se prvo naruče projekti pa se tek ide u natječaje za izvođače radova (što može povući druge građevinare). Tako da ovdje očekujem skori preokret u poslovanju, puno ranije od drugih građevinskih firmi.

A ti mislis da je ovo jedina firma u europi koja se bavi projektiranjem i nadzorom? Zaboravljate zašto su samo oni prije dobivali poslove. Sad je to malo drukcije.

Od perjanice CBXa do IGH…
Ni riječi ni spomena, lagano umirem o našem sjećanju …
Može li IGH biti PhoeniX?

polako, samo polako..
daleko smo mi još od izlaska iz krize, koja kod nas nije kriza, a to nikako da shvatimo..
ali promijenit će se i to, polako ali sigurno.
a vjerujte da igh ima jake startne pozicije, ruski kapital iza sebe, reference a što je najbitnije ima znanje!

Imam dionice IGH. Molim te pojašnjenje što znaći jake startne pozicije? Što znaći ruski kapital? Ne mogu a neosvrnut se na KAP u Crnoj Gori i RNAF U brodu.

Netko nam se naispoklanjao 244 dionice. Hvala mu.


polako, samo polako..
daleko smo mi još od izlaska iz krize, koja kod nas nije kriza, a to nikako da shvatimo..
ali promijenit će se i to, polako ali sigurno.
a vjerujte da igh ima jake startne pozicije, ruski kapital iza sebe, reference a što je najbitnije ima znanje!

osim ruskog kapitala, sve i još više su imali i na 16 000 dok je Marina, Marina, Marina, bila prozivana za enormno bogatstvo u dionicama, danas je nitko i ne spomene, stvarno, gdje su te njene dionice, kod nje još?

IGH drugi u prvih devet u Hrvatskoj.
http://liderpress.hr/poslovna-znanja/sto-je-kljucno-za-dobro-upravljanje-projektima/

vaki ‘dragulj’ pa po 114 kn??!! 😀

New Report

Close