IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon svih ovih članaka i novosti, čini se da će napokon i građevina na ovoj burzi malo živnuti. Ionako predugo tavori.

Europa predvodi rast svjetskog tržišta nekretnina; snažan oporavak u Hrvatskoj

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Nakon svih ovih članaka i novosti, čini se da će napokon i građevina na ovoj burzi malo živnuti. Ionako predugo tavori.

Europa predvodi rast svjetskog tržišta nekretnina; snažan oporavak u Hrvatskoj

Eto samo sto nije
Jos malo pa prodano

Samo polako sa spamanjem foruma
Ima vremena za igh i sve dionice tu
Nece to nigdje to ti govorim vec jakoooo dugo

Prije pravog rasta jos jednom na zabijanje do pravog dna
A onda jakoooo polagano prema gore

Jos koju godinu i krenuti ce i naša burza
Ne ide to kako bi ti htio

Lp


Nakon svih ovih članaka i novosti, čini se da će napokon i građevina na ovoj burzi malo živnuti. Ionako predugo tavori.

Europa predvodi rast svjetskog tržišta nekretnina; snažan oporavak u Hrvatskoj


Priprema se teren za ozbiljne stvari, krenut će ovo, sve je stvar osobne procijene, eto mene u TOP 10 , moj novac moj rizik sa današnjom kupnjom sam u TOP 10.

@ PILPILA
Naravno da se kockice poslaguju. Neki to vide, neki ne vide.
Vjerojatno Sergej zna mnogo više o mogućnostima u Kazahstanu nego što si mi to uopće možemo i zamisliti. Nije se bez razloga nakon IGH pokrenuo i u Hidri niskogradnja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


@ PILPILA
Naravno da se kockice poslaguju. Neki to vide, neki ne vide.
Vjerojatno Sergej zna mnogo više o mogućnostima u Kazahstanu nego što si mi to uopće možemo i zamisliti. Nije se bez razloga nakon IGH pokrenuo i u Hidri niskogradnja.


Slažem se kolega sa tobom, ja samo čekam razvoj situacije, danas kupio i u TOP 10 sam.Na tu količinu svaki pomak prema gore debelo će se osijetiti.



@ PILPILA
Naravno da se kockice poslaguju. Neki to vide, neki ne vide.
Vjerojatno Sergej zna mnogo više o mogućnostima u Kazahstanu nego što si mi to uopće možemo i zamisliti. Nije se bez razloga nakon IGH pokrenuo i u Hidri niskogradnja.


Slažem se kolega sa tobom, ja samo čekam razvoj situacije, danas kupio i u TOP 10 sam.Na tu količinu svaki pomak prema gore debelo će se osijetiti.
[/quote]

Svaka cast na hrabrosti
Samo treba reci da ce se i osjetiti i svakim padom jer bi bilo nefer da spominjemo samo rast dionice

Nema tu sentimentalnosti Rus je imao unaprijed pripremljen scenarij, ima tržište koje je ogromnom , ima uticaj ima novac…zaradit će , i usput spasiti mnoge…

Naravno da je to ipak samo business. Ali ipak.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Meni je ovaj ruski kapital jako sumnjiv i mutan. Ti rusi mi nikad nisu ulijevali povjerenje .Ni ovde ni na HDEL . Ne vidim neke transparentnosti i pozadine svega toga , al dobro zivi bili pa vidjeli.

Pozitivna panika….

http://www.jutarnji.hr/sergej-gljadelkin—tajnoviti-ruski-milijunas-s-hrvatskom-putovnicom-munjevito-preuzima-hrvatske-tvrtke/1253313/

Po ovome, mogao bi se on primiti i zbrinjavanja otpada toliko problematičnog u Hrvatskoj.
“Avenue Holdings je grupa od 20 kompanija, koja svoju djelatnost obavlja u Europi, SAD-u i u Kini. Osnovna djelatnost godinama je bila vezana uz građevinski sektor, no i to se posljednjih godina promijenilo. Tako Avenue Holdings u svom sklopu posjeduje tvornicu modulnih i metalnih konstrukcija te raznoga građevinskog materijala, u izgradnji je tvornica obrade, reciklaže i zbrinjavanja otpada.”

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Nakon 7 mršavih godina dolazi 7 debelih godina ai više…Rus je ozbiljan igrač..
imate sve dostupne podatke, malo truda i tipkanja i dobićete sve podatke.

New Report

Close