IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oni nisu dobili nekretnine umjesto povrata na obveznice, već je IGH prodao dotične nekretnine da bi isplatio obveznice… A s obzirom da je riječ o “fire sale”, pitanje je koliko je IGH izgubio na ovome…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ne piše da je IGH prodao nekretnine i time namirio vlasnike obveznica. Piše da su se imatelji obveznica odlučili namiriti prodajom nekretnina (kad god to bude i po koliko god to bude) na koje imaju založno pravo putem hopoteke.
Za IGH dobro jer je dug prebio nekretninama od kojih nikakve koristi, a koje ionako nije moguće prodati. Barem ne po nekoj prihvatljivoj cijeni.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ukratko, riješio se dijela dugovanja, riješavanjem se dijela viška nekretnina.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Sve lošije i lošije, nastavlja se uništavanje vlastite supstance

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@ Value
To je sa tvog stajališta. Sa objektivnog je bolje, jer te nekretnine nisu supstanca koja im služi u core businessu. Te nekretnine su nepotrebni balast kojega su se eto na prikladan i svrsishodan način riješili.
Bitno je smanjivati financijske obaveze i riješavati se nekretnina koje ti ne trebaju i ničemu ti ne služe u poslovanju.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Sve lošije i lošije, nastavlja se uništavanje vlastite supstance

Kolega,da išta znate o IGH znali bi da je ta supstanca kako ju zovete, upravo i koštala IGH za predstečaj.Hvala bogu sve je manje ovakve supstance a vraćamo se na velika vrata u Core business.
lp


Oni nisu dobili nekretnine umjesto povrata na obveznice, već je IGH prodao dotične nekretnine da bi isplatio obveznice… A s obzirom da je riječ o "fire sale", pitanje je koliko je IGH izgubio na ovome…

to nigdje ne piše, upravo suprotno, IGH pristaje(već kod izdavanja) da imatelji obveznica namire dug i kamate prodajom nekretnina u Splitu[emo_vrtimise] i Velikoj Kopanici[emo_smijeh] koje naravno nitko neće, bar po cijeni koliko je bila vrijednost obveznice

ovaj pokušaj rušenja prošao kažnjen tako da je rušitelj ostao bez dionica

nemojte prijetiti praznom puškom

hvala

Svakako mu sada nije drago što se zaletavao s prodajom po 146 kuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Rus je ozbiljan ulagač

http://www.jutarnji.hr/gljadelkin-kupuje-hidroelektru-niskogradnja/1252521/

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/gljadelkin-nakon-igh-kupuje-i-hidroelektru-niskogradnju/


Sergej Gljadelkin doveo svoje ljude i dao 7 mil. kn

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close