IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

62,8 kilometra [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Evo IGH izlazi iz krize, samo što nije [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kolege poslova ima, pogledajte samo ne stranicama hrvatskih cesta, svaki drugi natječaj za usluge dobio je IGH.
Bit je ovog ugovora, osim naravno financijske težine koju je i sama uprava naglasila (nešto u stilu da će s ovim ugovorom imati zacrtane planske prihode), povjerenje moćnog Bechtela u sposobnost IGH da odradi ovaj posao i to pored drugih europskih i svjetskih projektantskih firmi. Bit je da je Bechtel izabrao IGH a ne da je to IGH dobio jer je ponudio najnižu cijeni i sl.
Po meni je ovo dobar početak i temelj za kraj ove i iduću godinu (završetak ugovora do kraja ljeta iduće godine!).
A valjda će i novi gazde nešto posla donijeti nisu valjda ušli u IGH slučajno ili na rekla-kazala. Pričekajmo još malo pa ćemo biti pametniji, niti nova vlada se ne napada prvih 100 dana!


Prije će ovo u stečaj nego na 500kn… ali ako ćemo iskreno, ako će i doći na tih 500kn, mislim da će to biti u nekom roku od 7-10 godina…

POštovani kolega,
bolje priznajte da ste na bidu i da želite ući po svaku cijenu nego li da pišete ovakve nesuvisle stvari.
Znate li po kojoj je cijeni i s koliko keša ušao g.Čović i Mežbihovskij….po 760 ako ne znate…. i s 10 miliona eura…ej 10 miliona eura keša….i sada oni trebaju čekati 10 godina da bi dobili 500..Vi apsolutno ne znate o čemu pričate a cijena od 760 će biti dosegnuta u troskoku i puno0 prije nego li vi možete i zamisliti.
lp

današnje trgovanje nagradad za POTPISAN UGOVOR za projekt ceste OD 62 KM PLUS MOST

ovo je ZSE



Prije će ovo u stečaj nego na 500kn… ali ako ćemo iskreno, ako će i doći na tih 500kn, mislim da će to biti u nekom roku od 7-10 godina…

POštovani kolega,
bolje priznajte da ste na bidu i da želite ući po svaku cijenu nego li da pišete ovakve nesuvisle stvari.
Znate li po kojoj je cijeni i s koliko keša ušao g.Čović i Mežbihovskij….po 760 ako ne znate…. i s 10 miliona eura…ej 10 miliona eura keša….i sada oni trebaju čekati 10 godina da bi dobili 500..Vi apsolutno ne znate o čemu pričate a cijena od 760 će biti dosegnuta u troskoku i puno0 prije nego li vi možete i zamisliti.
lp
[/quote]

Iskreno, ja se ovdje ssamo čudim Vama koji kupujete, ništa drugo [emo_smijeh]

Imam ja nešto drugo na piku, ali nemate frke, nije to IGH [emo_namigusa]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


današnje trgovanje nagradad za POTPISAN UGOVOR za projekt ceste OD 62 KM PLUS MOST

ovo je ZSE


Pa da li je raslo sa 130 do 180 zbog tog posla?
Je i sto sada ne valja?
Opet prozivke ovog i onog a sami si nikada niste krivi.

IGH bi trebao dobiti jos 5 takvih poslova da se pokrene.

Pazi bombaaaaaaaaa

KUĆAMA SE URUŠAVAJU TEMELJI, PLIVAJU PODRUMI

OPTUŽUJU HAC, IGH I HRVATSKE VODE ‘Zbog pogrešne gradnje ceste kuće nam plivaju u vodi’

http://www.jutarnji.hr/optuzuju-hac–igh-i-hrvatske-vode–zbog-pogresne-gradnje-ceste-nase-kuce-plivaju-pod-vodom-/1231116/

I nakon te vijesti dionica naraste 2,50 posto. Koliko bi narasla da tako loše vijesti nije bilo?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ivješće ovaj tijedan, bez panike molim.

Prošle godine su za treći kvartal FI dali 31. listopada. Dakle, to bi ove godine moglo biti sad u petak, a možda i koji dan prije.
http://zse.hr/default.aspx?id=36774

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Ivješće ovaj tijedan, bez panike molim.

Sto očekujete od istoga?
Sto bi Vama bio znak da je igh na pravom putu?

IGH uvijek zadnji. Njihovo Izvješće ćemo valjda dočekati sutra. Iako bi bilo lijepo da je bilo i danas.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close