IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dužnici IGH-u?
Kako su mu najvažniji klijenti državna poduzeća, poput Hrvatskih autocesta (HAC) i Hrvatskih željeznica, za IGH. Na polugodištu prošle godine je kompanija priopćila da ima 291 milijun kuna nenaplaćenih potraživanja. Na kraju rujna ona su se smanjila na 252 milijuna”.
A oni su državi dužni manje od 10 milijuna kuna poreza i to nije riješivo prebijanjem. Takva administracija postoji valjda samo u ovoj državi.

ove god na polugodištu PLUS nepunih 14 mil kuna a šta i kako će biti kad DUŽNICI PODMIRE SVOJE uz novi posao ovo je zlatna koka

Danas bi trebali objaviti sadržaj ugovora.??

Danas bi ga trebali službeno potpisati i objaviti sadržaj. Bilo je rečeno tri radna dana, a to je danas.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Danas bi ga trebali službeno potpisati i objaviti sadržaj. Bilo je rečeno tri radna dana, a to je danas.

Jos malo i kraj radnog vremena!
Gdje je ugovor?
Opet se skriva ili sto?
Gdje su detalji?
Kada ce ova tvrtka postati transparentna?

I onda vi meni nešto govorite?

Cekam taj ugovor a kada ono nema ga

Mi dioničari smo dobili privitak.
Kupi dionicu pa se rugaj.
Nakon objave ništa ispod 200


Mi dioničari smo dobili privitak.
Kupi dionicu pa se rugaj.
Nakon objave ništa ispod 200

Dobra fora
Samo zse je ta koju mora izvijestiti a ne male miseke
Jos 54 minute
Hmmm opet po starom?
Rekla kazala?

Da li je behtel kaj objavio?

samo ti mudruj


samo ti mudruj

Opet ja mudrujem?
Ne kolega ne

Vec s obzirom na prošlost igh i puno najavljenih poslova HANFA je MORALA zaustaviti trgovanje čim je dostavljen onaj dopis i to sve dok se ne dostavi potpisani Ugovor

Tko ce sada nadoknaditi malima ako ugovora ne bude?



samo ti mudruj

Opet ja mudrujem?
Ne kolega ne

Vec s obzirom na prošlost igh i puno najavljenih poslova HANFA je MORALA zaustaviti trgovanje čim je dostavljen onaj dopis i to sve dok se ne dostavi potpisani Ugovor

Tko ce sada nadoknaditi malima ako ugovora ne bude?
[/quote]

kako Vi mislite da mi veliki zaradujemo na malima ?
ako se ukloni mogucnost bacanja pataka, nema vise love za nas velike.

bar ne u potocima kao sto je do sada bilo….

ponedjeljak, utorak, srijeda – 3 radna dana
Trebalo bi biti već potpisan danas, a sutra objavljeni detalji. Ili Jure opet baca “prašinu u oči”![emo_ooooo]

The government of Kosovo has awarded Hill International a contract to manage construction of the Route 6 highway.

Hill International’s five-and-a-half-year contract for the Pristina-Hani i Elezit highway has an estimated value to Hill of approximately €7.1m (£5.7m).

The 60km highway has strategic importance for the Kosovo economy, representing one of two keyconnections with trans-European corridors. The €600m (£479m) project will provide a direct connection between Pristina, the capital city of Kosovo, and Skopje, the capital city of Macedonia, reducing travel time by more than half.

“The existing Route 6 between Pristina and Macedonia is a rural route with low capacity, few services and poor security conditions,” said John Arnold, senior vice president and managing director (Europe) for Hill’s project management group. “The new Route 6 will significantly improve travel conditions and positively impact the region’s economy.”

Sad znamo tko će upravljati radovima, a tko će sve projektirati znamo već nekoliko dana.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Dok svi čekaju objavu potpisa ugovora za Bechtel, imenovan novi član uprave Ivan Paladina:

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/5pdR8xAa7vgEA1boo1oezA==.pdf

Zanimljiv gospodin, dosadašnji direktor tvrtke Delta Advisory. O njima ima nešto na ovom linku:

http://dubrovacki.hr/clanak/60866/evo-tko-zeli-ulagati-u-kupare

Čini se da Rusi malo pomalo slažu novu momčad… Pripreme za Ligu prvaka iduće godine ili ?

New Report

Close