IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će drugi val kad se sazna o kojoj je lovi riječ. A i kad se pažnja investitora malo više ponovo fokusira na ovu dionicu.
Bitno je i da je Bechtel poslodavac, za ovo, ali i za još toga (očito) u budućnosti.
http://www.bechtel.com/kosovo-motorway.html

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Pa kada je ovo book pao na 127 kuna, još nekidan je bio oko 250 kuna ???
Na ovoj cijeni BV cca 1,50, nije li to malo previše za kompaniju sa 900% zaduženosti ???


Pa kada je ovo book pao na 127 kuna, još nekidan je bio oko 250 kuna ???
Na ovoj cijeni BV cca 1,50, nije li to malo previše za kompaniju sa 900% zaduženosti ???

A opet s druge strane gledano, kupnja se ražestila i sutra je treći radni dan od objave i ide objava potpisa, pa se može očekivati još značajnog rasta.

IGH je odradio predstečajnu na naj bolji način od svih na zse
FI za pola godine u PLUSU za nepunih 14 mil
ovaj DOBIVENI posao plus jos projektiranje mosta na istoj trasi pa kud bolje
a tek nadolazeći poslovi pa nije čudo što toliko jala na pisanju pa ljudi moji ovo je tek na 1% od svog ATH 16 432 kn pa vi pišite što hoćete

Dugoročne i kratkoročne obaveze manje nego u prethodnom obračunskom razdoblju.
http://www.mojedionice.com/fund/IzvFinIzv.aspx?sifSim=igh-R-A&idFinIzv=1

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

skupljam ovo zlo vec mjesecima, jel nepokon dosao taj trenutak?
[emo_vrtimise]

Neće ovdje biti brzog povratka na razine bliže cijeni iz prve dokapitalizacije (750 kn), ali kad-tad će se početi gledati na ovu dionicu s manje skepse, da ne kažem zlobe, a sadašnje dobro poslovanje će brzo doći do izražaja.

Dobit po dionici nakon 06/2014 cca 20 kn, a do kraja godine vidjet ćemo kolika može biti. Treći kvartal ako bude pozitivan, po meni četvrti može biti samo bolji budući će se već vidjeti učinci ugovora s Bechtelom. A o idućoj godini da i ne pričam, samo tada će već svima biti jasno koliko vrijedi ova dionica.
Zamislite kraj godine, dobit po dionici 40 kn, a cijena dionice 200 kn? Hoće li biti povoljnije dionice na ZSE?

Sada se zauzimaju pozicije i pametni skupljaju, a drugi nek se čude…

nooby sam za dionice ali koliko pratim i gledam ovo je jedina dionica da nije turist a ima P/B veci od 1. nije mi jasno zasto, ali me drzi skeptičnim.

@ plopro
To ti je zato što su ulagači zbog budućih rezultata spremni dati 1,25 kuna na jednu kunu knjigovodstvene vrijednosti firme. P/B nije slijepa vodilja vrijednosti dionice. Vodilja je da li će biti posla za firmu ili neće i da li će se raditi s dobiti. Ovdje je očito došlo vrijeme neke svjetlije budućnosti. Budućnost utonula u mrak iza je ove firme.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ovo je nagrada za slopljen posao

ovo je zse

Dakle,završila dobrodošla korekcija. Možemo li sada opet prema zacrtanom cilju.
Imam osjećaj da bi ovdje 1-2 vezane vijesti o sklopljenom poslu vani- katapultirale dionicu u potpuno neočekivane visine.
lp

dužnici IGH-u?
Kako su mu najvažniji klijenti državna poduzeća, poput Hrvatskih autocesta (HAC) i Hrvatskih željeznica, za IGH. Na polugodištu prošle godine je kompanija priopćila da ima 291 milijun kuna nenaplaćenih potraživanja. Na kraju rujna ona su se smanjila na 252 milijuna”.
A oni su državi dužni manje od 10 milijuna kuna poreza i to nije riješivo prebijanjem. Takva administracija postoji valjda samo u ovoj državi.

ove god na polugodištu PLUS nepunih 14 mil kuna a šta i kako će biti kad DUŽNICI PODMIRE SVOJE uz novi posao ovo je zlatna koka

New Report

Close