IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas je hanfa dala dopuštenje mirovincima za povećanje udjela u dionicu sa sadašnjih 10°° na 20% znači preslagivanje je u tjeku


Mirovinci jedva cekaju da povećaju udjel u IGH-u tako da je to dobra vijest za sve one koji imaju dionice IGH-a


danas je hanfa dala dopuštenje mirovincima za povećanje udjela u dionicu sa sadašnjih 10°° na 20% znači preslagivanje je u tjeku


gdje se nalazi ta info?
http://www.hanfa.hr/categorynews.html?categoryId=10

Umjesto dosadašnjih 10 posto, OMF-ovi će moći steći do 15 posto dionica pojedinog društva, odnosno do 20 posto, ako su dionice uvrštene u Službeno tržište Zagrebačke burze. Postoji i mogućnost stjecanja i većeg udjela, uz uvjet da se u jednu dionicu ne uloži više od 5 posto neto imovine fonda. Uz ostalo, OMF-ovima se otvara i mogućnost ulaganja u infrastrukturne projekte, odnosno vrijednosnice kojima se takvi projekti financiraju, kao i u financijske izvedenice.
Takve izmjene, smatra predsjednik Uprave AZ OMF-a Dinko Novoselec, predstavljaju pozitivan iskorak koji fondovima omogućava da postanu aktivniji i značajniji dioničar u Hrvatskoj, a Marko Lasić iz investicijskog fonda rizičnog kapitala Nexus Private očekuje i pozitivan učinak na tržište kapitala.
a IGH je MILJENICA

solidan promet…zna li se tko ulazi/izlazi?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



danas je hanfa dala dopuštenje mirovincima za povećanje udjela u dionicu sa sadašnjih 10°° na 20% znači preslagivanje je u tjeku


Mirovinci jedva cekaju da povećaju udjel u IGH-u tako da je to dobra vijest za sve one koji imaju dionice IGH-a
[/quote]
zašto ne bi počastili malo i IGH, kao Ingru, Nexe, Magmu………….

@Moller
Istina. Dovoljno su glu.pi da tako nešto i naprave. Viđalo se u prošlosti. Zašto ne i sad. Nego mene sad zanima nešto drugo, a to je kako Xceed tumači ovaj način spuštanja cijene. Vidim da on posebno dobro shvaća načine kako netko spušta cijenu s niskim prometom i onda pokupi sve dionice i onda napravi nekakav privid i šta ja znam i onda dionica naglo naraste itd. Ali sad je i ask velik pa ga nitko ne pokupi i to je ono što me zabrinjava

Nemam komp ispred sebe stalno,
molim kolege koji prate situaciju da mi daju info je li ova količina od preko 1000 kom.udarena po asku ili bidu.
Pretpostavljam da je lovac postao lovina odnosno da je strašilom pritiskao dolje, dok ga netko nije popapao..molim info,
lp


je li ova količina od preko 1000 kom.udarena po asku ili bidu.
Pretpostavljam da je lovac postao lovina odnosno da je strašilom pritiskao dolje, dok ga netko nije popapao..molim info,
lp

netko je rasprodavao nalozima od oko 300 komada na 120,50 kn pa su ga kupci po malo skidali s aska….pred kraj izgleda da mu je nestalo municije jer je kupnja ostala iznad 120 kn ,ali više nije prodavao

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



je li ova količina od preko 1000 kom.udarena po asku ili bidu.
Pretpostavljam da je lovac postao lovina odnosno da je strašilom pritiskao dolje, dok ga netko nije popapao..molim info,
lp

netko je rasprodavao nalozima od oko 300 komada na 120,50 kn pa su ga kupci po malo skidali s aska….pred kraj izgleda da mu je nestalo municije jer je kupnja ostala iznad 120 kn ,ali više nije prodavao
[/quote]
Zahvanjujem puno kolega,
puno srece!
lp

Rusi nailaze. Izgleda da su se Crne Gore već zasitili. U IGH su već ušli.
http://www.seebiz.eu/ruski-investitori-ciljaju-hrvatske-nekretnine-i-turizam/ar-90848/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Tko li će raditi nadzor izvođenja svih tih cesta?
http://www.vecernji.hr/forum/tema/brza-cesta-mostar-split-financirat-ce-se-iz-fonda-eu-250380

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Tko li će raditi nadzor izvođenja svih tih cesta?
http://www.vecernji.hr/forum/tema/brza-cesta-mostar-split-financirat-ce-se-iz-fonda-eu-250380

O tome će odlučivati međunarodni javni natječaji, gotovo je s pogodovanjem, pogledaj svoj avatar. U Europi IGH više ne može konkurirati. Možda ih spasi rusko tržište :).

Hvaljen Isus i Marija!

New Report

Close