IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde se odlučite ide li IGH gore ili dolje da znam da li da prodajem ili kupujem? [emo_namigusa]

sigurno dugoročno ide gore …mada ….postoji šansa da kratkoročno padne dolje ..:-)

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=5&cad=rja&ved=0CDgQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.slavonija-live.com%2Fvijesti%2Fslavonija%2Fitem%2F295-most-na-dravi-koridora-5c-%25E2%2580%2593-do-kraja-2013-%2C-prva-dionica-ju%25C5%25BEne-obilaznice-osijeka-%25E2%2580%2593-na-prolje%25C4%2587e.html&ei=bxavUsWCBuqAywO_04GgDQ&usg=AFQjCNFdCwf2_TzHP3qmoqCGRmF7ztO3VQ

I ovo gore je igh projektirao,radi se i nadzire IGH[emo_smijesak]

Aha krenulo je izgleda na svim frontovima.Iskreno mi je drago za IGH s obzirom da su preživjeli krah HDZ-a i dokazali da je ipak kvaliteta ispred politike presudila.Pelješki most bit će šlag na tortu izlasku iz krize i oporavkom građevinskog sektora trebala bi krenut jedna uspješna era.

“To nije pitanje vjerovanja. Jedini naučni stav koji čovjek može o bilo čemu da zauzme, je pitanje da li je to istinito"

velik promet, 3292 dionice


tilt..opet bez komentara [emo_namigusa]

ak si ovdje … meni tvoje možebitno ostale ili preostale … sigurno nećeš uvaliti …[emo_cool] … drugima sretno …. !

Bar Boljare kreće u veljači 2014.

http://limun.hr/main.aspx?id=977250%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D

ma sritno vam bilo ,akoji je razlog šta je danas dionica rasla ;P
a mozda bozićnica

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ma sritno vam bilo ,akoji je razlog šta je danas dionica rasla ;P
a mozda bozićnica

Kolega ako vi ne vidite zasto dionica raste, a ovo je tek početak dugotrajnog ciklusa, onda vam nema pomoći.Pa sve loše je u cijeni vec a pozitivno nije niti počelo.
Sjetite se kako je palo s 850 na 180 kao kamen.Mnogi će ovdje gorko zaplakati kada im budem mahao s visina.
lp

za ulazak u top10 treba 2000 dionica, a jučer je promet bio preko 3000 komada. moguće da će biti novih ulaza u top10 za 2 dana

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


ma sritno vam bilo ,akoji je razlog šta je danas dionica rasla ;P
a mozda bozićnica

A možda da se malo bolje informiraš o firmi i projektima ..prije pametovanja ?



ma sritno vam bilo ,akoji je razlog šta je danas dionica rasla ;P
a mozda bozićnica

Kolega ako vi ne vidite zasto dionica raste, a ovo je tek početak dugotrajnog ciklusa, onda vam nema pomoći.Pa sve loše je u cijeni vec a pozitivno nije niti počelo.
Sjetite se kako je palo s 850 na 180 kao kamen.Mnogi će ovdje gorko zaplakati kada im budem mahao s visina.
lp
[/quote]
Pala je kao kamen? Jel vi sebe čujete? Prvo su im blokirani računi pa onda ulazak u predstečajnu. Šta bi na tim “dobrim” vijestima dionica trebala rasti? Koji je novi posao IGH sad dobio? Pričate o “mogućim” poslovina. Bilo je takvih mnogo u povijesti IGH-a. Ja samo kažem. Mene ne dira ni rast ni pad. Samo pazite



za ulazak u top10 treba 2000 dionica, a jučer je promet bio preko 3000 komada. moguće da će biti novih ulaza u top10 za 2 dana

NEĆE KOLEGA,
ZATO ŠTO ovaj pritisak na prodaju rade burekžije ili manipulatori i to nekoliko njih udruženih u sindikat, a koji neće da se vide u TOP 10.
Ali će ostati bez dionica i gaća na kraju balade.
lp
Kupit će jeftinije dionica koja je predstečajuša ima većinom samo jedan put u stečaj. Prema tome čemu žuriti kupiti tu dionicu kad ima puno perspektivnijih.
[/quote]

New Report

Close