IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koliko ljudi je ovdje pesimista , protiv

nevjerojatno ,

frende da nas ne drži ludi optimizam …već bi odavno ovo proglasili otpisanim ..ali gledaj ..lešinari se nakotili ..čekaju potencijalne stećajuše za 2-3 dana ludnice od 50-150 % ko ozebli ..primjer dioki, dlkv i dr. …fondovi drže cijeli ZSE za ..pogodi kaj ..pa ti sad budi pametan ..investitor …kužiš TA..kaj ti to vrijedi ? ..ovo je sad prava borba …ko preživi i izvuče pouke , nauči ..bogat je ..malo kasnije 🙂

http://www.poslovni.hr/hrvatska/peljeski-most-mogao-bi-se-poceti-graditi-pocetkom-2015-godine-258847%5Bemo_smijesak%5D


http://www.poslovni.hr/hrvatska/peljeski-most-mogao-bi-se-poceti-graditi-pocetkom-2015-godine-258847%5Bemo_smijesak%5D

Ma to nije sada upitno, ali se ne zna gdje je tu IGH. Kako znaš da će on biti uključen u taj most. Imam dionice, ali pišem trezveno. Dao Bog da se to ostvari, ali to se mora najprije negdje službeno objaviti.


http://www.poslovni.hr/hrvatska/peljeski-most-mogao-bi-se-poceti-graditi-pocetkom-2015-godine-258847%5Bemo_smijesak%5D

Mogao bi- po koji to put? Mogao bi tek za godinu dana – a onda opet Mogao bi 2016 pa 2017….!

‘To je ogroman novac koji mi nemamo’

Na financiranje projekta u Rijeci se osvrnuo premijer Zoran Milanović.

“Govorimo o malo manje od dvije milijarde kuna. To je ogroman novac koji mi nemamo, ali sada tražimo i očekujemo od EU da se financira projekt koji povezuje Europu s Europom. To je, po meni, moralno opravdano”, kaže Milanović.

EU novac=EU tvrtke

pobrisali su crnog ivu, crnog ivu1, pobrisali su mnoge nickove, pobrisali su pobjedu, ALI NE MOGU POBRISATI MENE..a zašto? jer sam u pravu bio i tada i sada... živjela demokracija i PD


'To je ogroman novac koji mi nemamo'

Na financiranje projekta u Rijeci se osvrnuo premijer Zoran Milanović.

"Govorimo o malo manje od dvije milijarde kuna. To je ogroman novac koji mi nemamo, ali sada tražimo i očekujemo od EU da se financira projekt koji povezuje Europu s Europom. To je, po meni, moralno opravdano", kaže Milanović.

EU novac=EU tvrtke

HA,HA-ti si zaboravio da je Hrvatska ,a samim time i Hrvatske firme u EU

ps-pisao si mjesecima da ZLZ nejde-PROJEKT GOTOV -RADIO IGH-nije još ni naplatio 66,7m-DRUGA FAZA NADZOR I RADOVI POČELA
-za pelješki most si pisao isto mjesecima da su to gluposti-RADIĆE SE SIGURNO

za par dana će doći i službeni papir za ono kaj su franczi zaključili,te se ide u HITNU REALIZACIJU IZVEDBENOG PROJEKTA ZA EUROPSKU KOMISIJU-IZVEDBENI PROJEKT I GRAĐEVINSKA DOZVOLA SU PREDUVJET ZA DOBIVANJE NOVCI OD EU 75%-inače izgradnja pelješkog mosta je počela već davno-temelji sa jedne i druge strane su gotovi,geološka ispitivanja su gotova,dio nosećih ankera je gotova-zna se tko je to jedini u Hrvatskoj mogao projektirati[emo_smijesak]

pa ima logike ovo da ak EU financira onda EU protežira…ne treba zanemariti EU gramzive lopine ( pardon kolega lopina ) i njihove igrice ..al ne vjerujem da bi naša broj 1 lopina ..Jure …izjavljival ..”linko nas spasio, bumo sad graditi most ” bez povoda….nekaj se kuha ..pozitivno drugovi ..

Čudno je da francuzi nisu omogučili da Pleso projektira neka njihova firma, nego ga projektira IGH. Tako će biti čudno i sa Pelješkim mostom i IGH-om.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


'Mali i srednji poduzetnici stradat će zbog spašavanja tvrtki koje su davno propale'

‘Mali i srednji poduzetnici stradat će zbog spašavanja tvrtki koje su davno propale’

IGH je propao i na životu je samo radi nevjerojatne gluposti države i vjerovnika koji se nadaju da će vratiti barem dio izgubljenog. Zbog toga će nastradati zdravi poduzetnici koji su spremni dočekali krizu. Sad će ih država i banke zatući i sve skupa povući na dno. Na ovakav način je nemoguće izaći iz krize. Vi koji se ovdje nadate zaradi ste u velikoj zabludi. To je danas lako vidjeti. Prije zbog Jurinih obmana i lažnih obećanja nije bilo tako. Ukrato sami ste si krivi. Svejedno meni je ovaj proces interesantno pratiti To je fenomen o kojem će se pisati knjige.

HA,HA-ti si jedan od onih koji je kupovao po 12 000-14 000,prodao po ovoj trenutnoj mizeriji,izjavio si na ovim stranicama da si pretpio strašan gubitak-IGH je firma stara 60 godina,a ak je netko propal to si ti-sam si se hvalio,te da zato mrziš zaposlenike igh i igh-a izjavio si nedavno da nebuš nikad pisal na ovoj temi[emo_smijesak]

@ sharky
Spašeno je 700 radnih mjesta. Firma nastavlja raditi. To ti nije pravo?
Ako su vjerovnici zaključili da im se isplatilo ići u nagodbu kako bi se izbjegao stečaj, tko si ti da znaš što je bolje za njih?

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


@ sharky
Spašeno je 700 radnih mjesta. Firma nastavlja raditi. To ti nije pravo?
Ako su vjerovnici zaključili da im se isplatilo ići u nagodbu kako bi se izbjegao stečaj, tko si ti da znaš što je bolje za njih?

Kolega,morate ga razumijeti,bol je jaka,a kaj se tiče igh-nagodba je dogovorena sa zabom,iako psn nije ni nrebalo biti-DOGOVORENA JE UNAPRIJED-IGH-ZSE

-ZABA je uglavnom svuda u SUDUŽNIŠTVU sa igh,svi novci su u projektima,nikaj nije nestalo i dobiće svoj dio kad se dio te ogromne imovine u projektima,nekretninama proda-za igh bu još ostalo masno u zemljištima i dijelu samostalnih projekata-sve informacije su na igh stranici,zse.

IGH je firma stara 60 godina-JEDAN OD PET NAJJAČIH INSTITUTA U EU,a ne prčija-zadnjih deset godina ima samo dobit iz REDOVNOG-OPERATIVNOG poslovanja-igh-zse,iako je platila samo u zadnjih pet godina cca 300 miliona kuna na kamate istim tim bankama tj uglavnom zabi-sa kojima se dogovorio za psn-bitno da tih i takvih kamata više nebu preuzimanjem sudužništva u nekretninskim projektima
[emo_smijesak]

@exposure

Što ti misliš koliko se može otvoriti radnih mjesta za 2 milijarde, koliko je IGH dužan?
Direktno je ništeno je barem 1000 radnih mjesta, desetine malih tvrtki koje nikad nisu i neće dobiti novac za poslove koje su napravile za IGH. Tih 700, ako su stručni kao što pretpostavljamo nastavilo bi raditi za sposobniju Upravu. Uprava i vlasnik su ti koji se mijenjaju nakon stečaja. Pogledaj Pevec. Najveći vjerovnik je ZABA koja je 2012. vratila novac matici i sad novac ljudi koji su marljivo radili i štedili baca u ovakve bunare. Znaš tko će ga vratiti? Ti. Štedni ulozi do 100.000 eura su osigurani. Kad banka propadne štednju vraća država i opet smo na početku. Saniramo bankarski sektor.

Hvaljen Isus i Marija!

New Report

Close